Ana sayfa > Haberler > İçerik

El Salvador Cumhuriyeti Otopark Giriş Kontrol Sistemi

May 16, 2019

İyi haberler!


COMA, El Salvador müşterileri ile yeni bir park giriş kontrol sistemi siparişi verdi. Park sistemi ile ilgileniyorlar ve sunduğumuz profesyonel çözümden memnunlar.


İki girişli 2 girişli bir otoparkı var ve otopark ücretini ödemek zorundalar. Otoparkın ortasına 4 set otomatik ödeme makinası kurmasını ve giriş ve çıkışta bilet park giriş kontrol sistemini kullanmasını önerdik.COMA, otopark uygulamalarına uyarlanmış güvenilir bir otomatik erişim kontrol sistemi yelpazesi sunar. Entegre çözümler arasında bilet sistemleri, kart sistemi, Otomatik Plaka Tanıma (ANPR) veya bluetooth kart park sistemi bulunur. İyi tasarlanmış bir otopark sistemi, başarılı bir gelir getirici olabilir.


Giriş barkodlu bilet dağıtıcısı otopark erişim kontrol sistemi, çok sayıda ziyaretçisi bulunan otoparklara uygulanmaktadır. Barkod biletinin maliyeti makul ve bir dolum için 2500 adete kadar barkod bileti verebilir.


Ziyaretçi barkod bileti almak için düğmeye basar, sonra ayrılmadan önce ziyaretçi tarama için barkod biletini otomatik ödeme makinesine geçirir. Taradıktan sonra, park ücreti ekranda gösterilir. Ödeme yaptıktan sonra çıkmak için araç kullandığınızda tarama yapmak için barkod biletinizi alın ve sonra ayrılmanıza izin verin.


Ticket system(1)

COMA park giriş kontrol sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. www.coma-carparking.com