Ana sayfa > Haberler > İçerik

Yeni Kamboçya Müşterileri Siparişi ANPR Park Sistemi

Jan 07, 2019

Tebrikler!

2 set ANPR plaka tanıma park sistemi, bariyer kapıları ve turnike ile özelleştirilmiş Kamboçya müşterileriyle COMA işbirliği.


Şirketimiz% 95'ten fazla ANPR doğruluğuna sahip ANPR park sistemi konusunda profesyonel. Bariyer kapılı LPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli sokak dışı otopark yönetimi çözümüdür. Süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri gibi birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

ANPR4

Yararları

1.Ticketless park ücreti yönetimi.

2. Artan güvenlik

3. Park erişim otomasyonu

4. Araba hırsızlığı önleme

5. “Kayıp bilet” sahtekarlığının önlenmesi

ANPR çalışma süreci:

1. Prosedürü girin

Giriş önünde, bariyer önünde bir araç durur. Sensör varlığını tespit eder ve özel bir kamera otomatik olarak tanır ve plaka, giriş tarihi ve saati kaydeder. Uzaktan yönetim sistemi kamera tarafından sağlanan verileri toplar ve veritabanına kaydeder. Zaten kayıtlıysa, abonenin üyelik bilgileri ve rezervasyon verileri bir dd. Giriş bariyeri sürücünün otoparka erişmesine izin verecek şekilde yükseliyor. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak iner.

2. İşlemden çıkın

Bir araç çıkışta, bariyerin önünde durur. Sensör varlığını tespit eder ve özel kamera plakayı ödeme bilgisine veya aracın veri tabanındaki listesine (örneğin aboneler) karşı doğrular. Yönetim sistemi, doğru ödemeyi onaylar veya çıkmayı etkinleştirmek için ödeme yapmadan park etme hakkını onaylar. Çıkış bariyeri yükselir ve sürücünün otoparktan çıkmasına izin verilir. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak iner.

ANPR2

COMA ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız: www.coma-carparking