Ana sayfa > Haberler > İçerik

Malezya Müşteri için LPR Park Yönetim Sistemi

Apr 16, 2019

Sıcak karşılama Malezya müşterileri bizim medeniyetimizi ziyaret etti ve Malezya fuarındaki Otomatik plaka lisans tanıma park sistemi ile ilgilendiler.


Fuardan sonra firmamızı ziyaret etme ve diğer işbirliği detayları hakkında konuşma zamanlamaları düzenlendi.


Operasyon sürecini müşterilere gösterdik. Peki nasıl ANPR (LPR olarak da bilinir) otopark sistemi çalışıyor?

1. Prosedürü girin

Giriş önünde, bariyer önünde bir araç durur. Sensör varlığını tespit eder ve özel bir kamera otomatik olarak tanır ve plaka, giriş tarihi ve saati kaydeder. Uzaktan yönetim sistemi kamera tarafından sağlanan verileri toplar ve veritabanına kaydeder. Zaten kayıtlıysa, abonenin üyelik bilgileri ve rezervasyon verileri bir dd. Giriş bariyeri, sürücünün otoparka erişmesine izin verecek şekilde yükseliyor. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak iner.

2. İşlemden çıkın

Bir araç çıkışta, bariyerin önünde durur. Sensör varlığını tespit eder ve özel kamera plakayı ödeme bilgisine veya aracın veri tabanındaki listesine göre doğrular (örn. Aboneler). Yönetim sistemi, doğru ödemeyi onaylar veya çıkmayı etkinleştirmek için ödeme yapmadan park etme hakkına sahiptir. Çıkış bariyeri yükselir ve sürücünün otoparktan ayrılmasına izin verilir. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak iner.