Ana sayfa > Haberler > İçerik

Plaka Tanıma Sistemi Akıllı Park Yaşamını Açtı

Nov 22, 2018

Plaka tanıma sistemi + WeChat ödeme

Plaka tanıma sistemi, aylık araçlara ve geçici araçlara aynı anda giriş ve çıkış yapabilen kamera ve ihracat kamerasından oluşur, geçici aracın araç girişine geçtiği ay, sistem markayı otomatik olarak tanır. ve arka plan koşullarında aracın modele uyup uymadığını kontrol edin, ay garantisini veya aracın uzun süre açık ve kapalı olduğunu, fren makinesinin otomatik olarak serbest bırakılmasını sağlayın.

 

Geçici araç mevcut ay içerisinde aracın çıkışına sürüldüğünde, sistem otomatik olarak araç markasını tanımlayacak ve aylık veya uzun vadeli araç giriş ve çıkış koşullarını karşılamak için arka plandaki araç tipi koşullarını kontrol edecektir. otomatik olarak açılacak ve bırakılacaktır.

 

Aracın girişine geçici araç sürerken, araç plakası tanıma sistemi araç numarasını otomatik olarak tanır ve araç arka planda karşıladığı araç durumunu kontrol eder, aylık sigorta veya uzun vadeli araç giriş ve çıkış koşullarını karşılamıyor ve sistem otomatik olarak aracı geçici bir araç olarak listeler ve zamanlamayı başlatır.

 

Faturalandırma için, kapı otomatik olarak serbest bırakmayı açar; geçici araç aracın çıkışına sürüldüğünde, plaka tanıma sistemi araç sınıfını otomatik olarak tanır ve aracın arka planda karşıladığı durumu kontrol eder.

 

Plaka tanıma sistemi otomatik olarak park etme süresini ve şarj standardına göre hesaplar. Otopark ücreti, güvenlik personeli bilgisayarı şarj ettikten sonra veya sahibi, cep telefonunu kullanarak şarjın yapıldığını ve geçidin otomatik olarak açılmasını onaylamak için bilet kutusu ekranındaki QR kodunu taramak için kullanır.

 

Ayrılmadan önce mal sahibi, self-servis ödeme makinesi ile peşin ödeme yapabilir veya sahibinin APP'sini peşin ödeme yapmak için kullanabilir. Ücreti ödedikten sonra, uygun ve hızlı bir şekilde ödeme için sıraya girmeden belirtilen süre içinde serbestçe gidebilir.

WECHAT PAY