Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı Otopark Şarj Sistemi, Topluluk Otopark Şarjının Verimliliğini Artırır

Oct 08, 2019

Şu anda, yerli araçların sayısı artıyor, şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin trafiği üzerindeki baskı iki katına çıkıyor ve bazı yerleşim bölgeleri, sakinleri sabah ve akşam saatlerinde en yoğun tıkanıklığı hafifletmek için nakit akıllı park sistemi kullanıyor. manuel yönetimi kullanın. Şarj ve manuel uzaktan kumanda modu, sakinlerin değerli seyahat süresini ciddi şekilde geciktirdi. Şimdi akıllı otopark şarj sisteminin görünümü, aracın topluluk içinde ve dışında şarj edilmesinden kaynaklanan tıkanıklık problemini çözmek ve toplumun seyahat deneyimini etkili bir şekilde iyileştirmektir. Topluluk kurulumu akıllı park sistemi şarj sistemi için ne kadar uygun olduğunu konuşalım?

ANPR3

Topluluktaki otopark sistemi esas olarak konut araçlarının yönetimini düzenlemek, esas olarak topluluk otoparkının giriş ve çıkışına plaka tanıma ekipmanı kurmak ve daha sonra lisans yoluyla aracın plaka numarasını tanımlamak için kullanılır. plaka tanıma teknolojisi ve aracın kimliğini ayırt etmek ve sonra kapıyı açmak. Plaka tanıma park sistemi ile birlikte otoyol geçiş ücreti sistemi otomatik olarak araç bilgilerini ve park ücretlerini belirleyebilir. Böyle bir sistemin amacı, topluluk içinde araca erişim ve şarj güvenliğini kontrol etmektir. Şimdi ana akıllı telefon ödeme (Alipay ödeme, WeChat ödeme) topluluk akıllı otopark şarj sistemine de uygulandı. Topluluk otoparkındaki otoparkın şarj verimliliğini daha da artırın.


Ticket system

Son olarak, kalite, güvenlik, gelişmiş ve açık olarak park ekipmanı seçiminde, uyumluluk sorunları nedeniyle topluluğun park sistemini yükseltmekten veya genişletmekten kaçınmak için iyi açıklık ve uyumluluğa sahip ekipmanlara öncelik verilmelidir. . Buna ek olarak, otopark şarj ekipmanı güvenlik açısından özel bir performans sergilemeli ve topluluk yöneticisinin düşülmesini önleme amacına ulaşmalıdır.

Plaka tanıma sistemi, otopark yönetim sistemi, otopark geçiş sistemi, otopark kapısı, erişim kapısı sistemi, bulut otoparkı vb. Hakkında daha fazla bilgi için lütfen coma şirketi veya web sitesi www.coma-carparking.com ile iletişime geçin.