Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı Otopark Ücreti Yönetim Sistemi Pazar Tarafından Tercih Edilmektedir.

Apr 18, 2019

Geleneksel manuel şarj ile karşılaştırıldığında, akıllı otopark şarj yönetimi sistemi, farklı araç türleri için yalnızca farklı şarj standartları uygulayamaz, aynı zamanda zaman tasarrufu sağlayan birden fazla şarj yöntemini de destekler ve park verimliliğini artırmak için sahibinin park kuyruğu ödemesini de destekler. Akıllı ulaşım bir tezahürü. Otopark yönetim sisteminin piyasadaki mal sahibi ve mülk yönetim partisi tarafından tercih edilmesinin nedeni, belirli akıllı fonksiyonlara sahip olmasıdır.


COMA'nın otopark yönetimi çözümüne odaklanması size profesyonel sağlayacaktır.

Her şeyden önce, sistem kendi kendine seçilen iki kısa mesafe ve uzun mesafe biçimine sahiptir. Müşteri gerçek uygulama durumuna göre seçer. Görüntü karşılaştırma fonksiyonu: araç park yerinden çıktığında, plaka tanıma fonksiyonu kamerayı otomatik olarak başlatır ve fotoğrafları otomatik olarak bulut veritabanına kaydeder. Araç kapıyı açmak için girip çıktığında bilgileri otomatik olarak tanımla. Giriş ve çıkışta herhangi bir çelişki yoktur: Araca giriş ve çıkış bilgileri için, alınan araçların ve araç verilerinin tüm fotoğrafları, daha sonra doğrulanabilecek bulut veri tabanında depolanacaktır. Her resmin doğru ve kullanışlı bir zaman kaydı vardır.

İkincisi, geçici araç mekana girdiğinde, geçici kart bilet veren makineden tahsil edilecektir. Gerekli ücret bilet geldiğinde ödenir ve güvenlik onayından sonra bırakılabilir. Sabit sahip son kullanma tarihini belirlemek için sabit kartı kullanır (doğru dakika, saniye). Onaylanan süre içerisinde, aracı istediğiniz zaman girip bırakabilirsiniz. Aksi takdirde park yerine giremezsiniz. Sabit kart bilgisi kart numarası, araç numarası, geçerli zaman vb. Bilgileri içerir. Ayrıca, parçalanmayı önleme işlevi vardır. Araç doğrudan kapı altında olduğunda, topraklama bobini aracı tespit eder. Yine de sistem, araç algılama alanından tamamen uzaklaşana kadar kapının düşmesini kontrol eder, kapı düşer, park alanı otomatik algılama fonksiyonu, park yerinin park alanı yönetici bilgisayarda ayarlanır, park yerine girmek gibi. Araç, araba sayısına ulaştığında, bilgisayar yöneticiyi uyarır ve elektronik ekranda park alanının dolduğunu gösterir. Ayrıca, sistem kurulduktan sonra çevrimdışı çalışmayı destekleyin, otomatik olarak park alanı bilgi toplama işlemini gerçekleştirebilir ve bilgisayara güvenmeden ekran verilerini serbest bırakabilirsiniz. COMA'nın otopark yönetimi çözümüne odaklanması size profesyonel sağlayacaktır.