Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı ANPR Park Yönetim Sistemi

Dec 20, 2018

Hoşgeldiniz Malezya müşterileri bugün firmamızı ziyaret etti!

Şirket park sistemimizin detaylı tanıtılmasından sonra, ANPR park yönetim sistemine büyük ilgi duyuyorlar.

ANPR

ANPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir sokak dışı otopark yönetimi çözümüdür. Süpermarketler, perakende parklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri gibi birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Yararları

  1. Biletsiz otopark ücreti yönetimi.

  2. Yükseltilmiş güvenlik

  3. Otopark erişim otomasyonu

  4. Araba hırsızlığı önleme

  5. “Kayıp bilet” sahtekarlığının önlenmesi

ANPR (LPR olarak da bilinir) otopark sistemi nasıl çalışır?

1. Giriş prosedürü

Girişin önünde, bariyerin hemen önünde bir araç duruyor. Sensör varlığını tespit eder ve özel bir kamera plaka, giriş tarihi ve tarihini otomatik olarak tanır ve kaydeder. Uzaktan yönetim sistemi kamera tarafından sağlanan verileri toplar ve veritabanına girer. Zaten kayıtlıysa, abonenin üyelik bilgileri ve rezervasyon verileri eklenir. Giriş bariyeri, sürücünün otoparka erişmesine izin verecek şekilde yükseliyor. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak iner. Çevrimiçi bir hesaba kayıtlı araçların sürücüleri, engelsiz olarak belirtilen otoparklara girebilir ve çıkabilir. Otopark ücretleri, otomatik olarak belirlenmiş kredi / banka kartlarından düzenli aralıklarla çevrimiçi hesap üzerinden borçlandırılmaktadır.

2. İşlemden çıkın

Bir araç çıkışta, bariyerin hemen önünde durur. Sensör varlığını ve

Tahsis edilmiş kamera, araç plakasını ödeme bilgisine veya aracın veri tabanında listelemesine karşı doğrular (örneğin, aboneler). Yönetim sistemi doğru ödemeyi onaylar veya çıkmayı etkinleştirmek için ödeme yapmadan park etme hakkını onaylar. Çıkış bariyeri yükselir ve sürücünün otoparktan çıkmasına izin verilir. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak iner.

Sistem görünümü

ANPR2

COMA ANPR park sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız: COMA ANPR park sistemi .