Ana sayfa > Haberler > İçerik

Hindistan Bilet Verme Makinesi ve RFID Otopark Yönetim Sistemi Tamamlandı

Nov 05, 2019

İyi haberler!


Hindistan bilet dağıtıcısı ve RFID park yönetim sistemi testi bitirdi ve teslim edilecek. Sipariş yaklaşık 4 giriş ve ticari otopark için 2 exitticket dağıtıcı manuel şarj ve RFID park yönetim sistemi.

RTB


Barkod bilet otopark erişim kontrol sistemi, normalde, kart okuyucu (uzun süreli parkçılar için), otomatik ödeme makinesi (çıkışta ödeme veya merkezi ödeme noktasında ödeme veya ödemeye gerek kalmadan) veya ödeme makinesi ( banknot ve madeni paralar, verilen banknot ve madeni paralar, banka kartı ile ödeme veya QR kodunu taramak için ödeme yapın * şu anda sadece bazı hazır ülkeler için, pls detaylar için satışlarımıza başvurun) çok sayıda ziyaretçiyle otoparka uygulanır. Barkod biletinin maliyeti makul ve her kağıt rulosu için 2.500 adet barkod bileti dağıtabilir (boyut: 80 * 150mm).
Çıkış ödeme modeli iş akışı:

C: Kayıtlı park etme- Park kartını içeri girin ve bırakın.
B: Geçici parkçılar (Ziyaretçi)
ENETER: araç girişe gelir, bobinler sensöründe mevcudiyet, sürücüler bilet dağıtıcısının düğmesine basar, bir barkod bileti almak için, kamera sistemde saklamak (kaydetmek) için bir anlık görüntü alır, bariyer kapısı açık, araç girilir, Bom bariyer kapısı otomatik olarak uzanacaktır Park ...

ÇIKIŞ: Sürücü ayrıldığında, araç çıkışa gelir, sürücü girişte aldığı bileti geçer, kasiyer bileti tarar, ödemeyi onaylar, anlık görüntü alır, sistemde depolar, bariyer kapısı açılır, araç geçti, bom otomatik olarak uzanacaktır.Ticket system(2)


Uzun menzilli RFID otopark sistemi, kesintisiz, eller serbest araç erişimi sağlar. Sistem, maksimum 40m okuma mesafesi olan 433MHZ bluetooth etiketi okuma teknolojisini benimser (Ama normalde RFID etiketini okumak için tetiklemek için döngü sensörünü kuracağız). Parkçılar pencereyi aşağı yuvarlamak veya bir kart almak için inmek zorunda değil, o zaman giriş zirveleri ve kötü hava sorununu önleyebilir girişinde durmaksızın olacak. Kart, araba patlama önleyici filmden etkilenmeyecek aktif karttır.

Bu çözüm, apartman dairesinde yaygın olarak kullanılan uzun süreli parkçılar için uygundur, yerleşim alanı, ofis otoparkı vb.