Ana sayfa > Haberler > İçerik

Hindistan Müşteri Bilet Verici Park Geçiş Kontrol Sistemini Arıyor

Jul 11, 2019

Sıcak karşılama Hindistan müşteri bizim showroom bilet dağıtıcı otopark erişim kontrol sistemi ziyaret etti. Tartışmayı derinleştirdikten sonra müşteriye profesyonel bir park çözümü yaptık. Park yönetim sistemi ilgilenen varsa, firmamız ziyaret etmenizi bekliyoruz ve pls bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. www.coma-carparking.com


展厅图2

COMA bilet dağıtıcı park sistemi için:

Giriş barkod bilet dağıtıcı otopark erişim kontrol sistemi, çok ziyaretçi ile otopark uygulanır. Barkod biletinin maliyeti makul ve bir dolum için 2.500 adet barkod bilet dağıtabilir.

Ziyaretçi bir barkod bileti almak için düğmeye basar, ardından ayrılmadan önce, ziyaretçi barkod biletini tarama için ücretli toplayıcıya iletir. Taramadan sonra, park ücreti bilgisayarda gösterilir. Ödeme yapıldıktan sonra ziyaretçinin ayrılmasına izin verilir.


Çalışma süreci

Giriş

1. LED ekran kelime hoşgeldiniz verir

2.Sesli ses istemi sürücüye bilet almasını hatırlatır,

3.Sürücü, giriş bilet makinesinde bir barkod bileti almak için düğmeye basar.

4.Sürücü bileti aldıktan sonra, bariyer kapısı otomatik olarak açılacak, daha sonra sürücü arabasını otoparka götürebilir.

5.Araç dedektörü bir arabanın geldiğini algılayamadığında, kontrol kabini ve bariyer asla çalışmaya başlamaz, bu durumda, bir adam bile yeşil düğmeye basar, giriş bilet makinesi asla bir bilet dağıtmaz.


çıkış

1.LED ekran sürücüye kelime verir

2.Çıkışta ücret varsa, bilet ücret toplayıcısına geçirilmelidir.

3. ödeme sonra, bariyer kapısı otomatik olarak açılacak, daha sonra sürücü arabasını park yerinden çıkarabilir.


Ücretli istasyon yazılımı ve arka uç yazılımı

Ücretli istasyon yazılımı için 1) ücretli personel giriş yapar, işletir ve park ücretini alır. 3) ücretli personel güncel ödenmiş tutar kayıtlarını kontrol edebilir.

ANPR6


Arka uç yazılımı

Yönetici giriş yapabilir ve kart, operatör yönetimi, erişim kaydının sorgusu, veri indirme, şarj standart ayarı, sistem yapılandırması vb.

ANPR5