Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı Park Yönetim Sisteminin Önemi

Apr 23, 2019

Akıllı yönetim sistemi, otoparktaki araçların gözetimsiz yönetimini gerçekleştirebilir, aracı otomatik olarak tanımlayabilir, giriş ve çıkış yönetimini yapabilir ve sahibinin kişisel güvenliğini sağlamak ve park yerini gerçekleştirmek için aracı belirlenmiş park alanına yönlendirebilir . Bu arada, zaman, şarj ve diğer fonksiyonlar otomatik olarak hesaplanır gerçekleştirebilir. Süreç boyunca yönetim müdahalesine gerek yoktur.


ANPR1 (1)

Günümüzde, Çin'de oldukça az sayıda park endüstrisi var, ancak her akıllı park sistemi park sistemi üreticisi tarafından geliştirilip tasarlandı. İnsanların ihtiyaçlarına göre gelişmeye devam edecek ve iyileştirmeler, insanların uygun bir park modu elde etmelerine ve park etme zorluklarından kaçınmaya yardımcı olacak şekilde olmuştur.

İnsanların rahatlığı için onlar tarafından geliştirilen akıllı park yönetim sistemi, park yerlerinin ve araç sahiplerinin park etme sorunlarından kaçınmasında yardımcı olmaya devam edecektir.

Şu anda, ulaşım tesisleri mevcut şehirleşmenin ihtiyaçlarını karşılamaktan uzaktır. Akıllı park yönetim sisteminin ortaya çıkması, araçların yeni yollarla gerçek zamanlı, doğru, verimli akıllı yönetim, etkili sorunu gidermek, otopark ücretlerini zorlaştırmak, park yeri bulmak vb. İle etkileşime girmesini sağlayacaktır.

Ticket system(1)