Ana sayfa > Haberler > İçerik

Park Kilidi Nasıl Kurulur?

Dec 18, 2018

Park kilidi: Park kilidi, başkalarının kendi park alanlarını işgal etmelerini önleyen ve araçlarının durmalarını sağlayan mekanik bir cihazdır.

1. Park kilidinin montaj konumu genellikle park alanının orta girişinin 1 / 3'üne kurulur ve montaj koşulları çimento zeminde gereklidir.

2. Park alanı kilidinin park alanındaki konumunu belirleyin. Park yerinin 1/3 pozisyonuna yerleştirilmesi tavsiye edilir. Düz ve kuru bir beton zemin üzerine monte edilmelidir.

3. Önce güç kilidini anahtarla açın, alt kattaki montaj kilidini çıkarın ve ardından yere dört montaj işareti yapmak için resimdeki montaj işaretlerini kullanın.

4. Zemin üzerinde işaretlenmiş dört işaret üzerinde 50 mm derinliğinde bir delik açmak için bir çekiç kullanın. Çap 8 ~ 10 mm'dir.

5. Demir parçayı ve zemini lokma anahtarla takın.

6. Ütü parçasını ve zemini sabitleyin ve park kilidini ve ütü parçasını sabitleyin. Sonunda, bir kilitle kilitleyin. Park kilidi kurulumu yapılabilir.

7. Otopark kilidini taktıktan sonra, park kilidinin birkaç kez açılıp kapanması için uzaktan kumandadaki başlat düğmesine basın. Hata sağlandıktan sonra, otopark kilidi resmi olarak kullanılabilir.

Solar-remote-control-parking-space-protector-parking


COMA park kilidi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya bağlanın : COMA park kilidi