Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı Park Sistemi Bileşenleri Nasıl Seçilir?

May 07, 2020

Akıllı park sistemlerinin hayatımızda kullanımı çok yaygınlaştı. Her otoparka ait farklı tesis içi ortamı ve farklı kullanıcı gereksinimleri nedeniyle, bir park sistemi seçerken her otoparka ait ortam farklıdır. Yapılan yapılandırma şemaları da farklıdır, ayrıntılar için lütfen Guangzhou Kema Electronics Co., Ltd.www.coma-carparking.com

LPR+ticekt dispenser+APM system


Farklı otoparklara göre, akıllı otopark sisteminin her parçasının kompozisyonunu nasıl seçersiniz? İşlevsel bir bakış açısından, sahadaki duruma göre park sistemi türünü seçebiliriz, örneğin: IC / ID kart dağıtıcı park sistemi, Bluetooth uzun mesafe kart okuma park sistemi, plaka tanıma park sistemi; her farklı park sistemi tipi sadece işlev olarak farklı değildir, aynı zamanda görünüşte de büyük bir fark vardır. Bu nedenle, seçilen farklı işlevlere göre, park sisteminin kontrolörü de farklı seçeneklere karşılık gelecektir. Buna ek olarak, otopark sistemindeki kapıyı seçerken, her şeyden önce, otoparkın giriş ve çıkış genişliğini anlamamız gerekir. Son olarak park sistemi seçimi, farklı işlevlere sahip her park sistemine uygulanan yazılım türü farklı olabilir, gelecekteki sistem genişletme ve yükseltme için daha uygun olması için araştırma ve geliştirme yeteneklerine sahip üreticilerin sistemini seçmeliyiz.

ANPR parking

Tabii ki, her ekipmanın seçiminin kullanıcının ihtiyaçlarına ve sahadaki ortama göre belirlenmesi gerekir, bu nedenle otopark için ilgili otopark sistemi kullanım yerine ve hacmine göre seçilebilir. aracın yönetimine ulaşmak için trafik.