Ana sayfa > Haberler > İçerik

Otopark Yönetim Sisteminin Bariyer Kapısı Nasıl Seçilir

Nov 27, 2018

Otopark engel kapısı, otopark yönetim sisteminin önemli bir parçasıdır. Otopark bariyer kapıları, genel açık hava ve büyük trafik alanları için performans gereksinimleri daha katıdır. Uzun ömürlü iş verimi ve otopark kapılarının sağlamlığı kilit hale gelir. Öte yandan, park kapısı park sisteminin harici bir cihazıdır ve park sisteminin genel dış görüntüsüne yeni gereksinimler getirilmiştir.

barrier 1

Peki güzel ve dayanıklı bir park bariyerini nasıl seçeriz?

Genel otopark yönetim sistemi, kapı seçerken aşağıdaki prensiplere dikkat eder:

 

1. kabuk sağlam ve dayanıklı, su geçirmez ve pas geçirmez.

2. Anti-smashing araba işlevi.

3. Elektrik kesintileri, uygun manuel çalıştırma gibi acil durumlar

4 . Ben iç tork yapısı pas önleme

5 . Kapı güzel ve görmek kolaydır

 

Ancak, otopark kapılarının ayrıntılarını göz önüne alırken, otopark kapılarını da göz önünde bulundurmalıyız. Otopark yönetim sistemi kapısı akıllı bir cihaz olduğundan ve uzun süreli çalışmalar bazen arızaya neden olduğundan. Mükemmel teknoloji ve düşünceli satış sonrası servis ile bir iş seçimi de bir otopark seçiminde önemli bir konu haline gelmiştir.

 

Aşağıda COMA'nın bariyer sürecini paylaşalım:


C. Dış muhafaza 45 # veya daha fazla soğuk haddelenmiş çelikten yapılmıştır ve kalınlığı 2MM'nin üzerindedir. Boya otomotiv metal boyadan yapılmıştır, böylece su geçirmez ve paslanmaya dayanıklı, sağlam, sağlam ve sağlam olabilir.

B. Bir nti-smashing araba fonksiyonu

Zemin koruma hissi: Otomobiller kapıların altındayken, kapılar yanlış kullanılsa bile, kapılar düşmeyecek, kapılardaki frenlerden kaçınarak; bariyerlerle karşılaşıldığında ribaunt: kapılar frenlere çarptığında, frenler frenleri önlemek için otomatik olarak toparlanır.

C. Elektrik kesintisinden sonra anahtarı açmak, kapıyı manuel olarak sallamak ve aracı serbest bırakmak için kullanabilirsiniz.

D. Dahili tork uzun süre paslanır. Paslanma kapısı hurdaya yaklaştığında, şirketimizin tork yüzeyi 10 yıl içinde paslanacak olan magnezyum kaplı alüminyum alaşımdan yapılmıştır.

E. Fren çubuğunun üstünde ve altında yanıp sönen bir ışık var. Geceleri ve görüş hattı iyi olmadığı zaman açıkça görülür. Arabanın çarpışmasını azaltır. Fren çubuğu yumuşak plastik yuvarlak kenardan ve ortası araba ve fren kolundan bile alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Temas var, arabaya hiçbir iz bırakmayacak. Fren çubuğunun hafifliği, motor ömrünü uzatacak şekilde küçüktür.

barrier 3