Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı Park Sistemi Otopark Yönetim Pazarını Nasıl Tarar?

Apr 28, 2020

Güvenlik endüstrisi hayatları boyunca insanlar tarafından değerlenmeye devam ettikçe, akıllı park sistemi bir gelişim döneminde ve birçok insan akıllı park sistemini anlamada yetersizdir, ancak akıllı ulaşımın teşvik edilmesi ve daha fazla uygulanması ile Geliştirme potansiyeli gelecekteki pazarda akıllı park sisteminin çok büyük, bu yüzden' s piyasada kullanılan akıllı park sisteminin temel işlevlerine kapsamlı bir göz atalım. Daha fazla ayrıntı almak için bizimle irtibata hoş geldiniz.www.coma-carparking.com


Akıllı otopark sistemi, modern teknolojinin özelliklerini orijinal işlevler temelinde benimser, yüksek tanımlı bir plaka tanıma sistemi ile donatılmıştır ve giren araçların plaka numaralarını tanıyarak araçların giriş ve çıkışlarını yönetir. alandan ayrılıyor. Bazı yerlerde, sabit araçlar istediği zaman otoparka girip çıkabilir, bazı geçici araçlar için ise plaka tanıma sistemi manuel olarak yönetilir ve bu da sahadaki sabit araçların park güvenliğini garanti eder.

ANPR parking

Park yeri yönlendirme sistemi geniş bir otoparkta gerekli bir sistemdir. Park yerlerinin park edilebildiği yerlere araç sürmek için tanıtım sahasındaki araçlara atıfta bulunarak, araç sahiplerinin otoparkta amaçsız bir şekilde park yeri aramasını, park zamanından tasarruf etmesini ve etkin bir şekilde park yerlerinin kullanım oranını artırmak için, otoparkta yeri doldurulamaz bir rol oynamıştır.

Parking guidance system

Büyük bir otoparkta, otopark ödeme sorunu sadece araç sahibinin ilgisiyle değil, aynı zamanda otopark geliriyle de ilgilidir. Araç sahibi tarafından ödenen park ücreti üçüncü taraf bir cirodan geçmez, ancak yüz yüze ulaşmak için doğrudan otopark yönetimine bağlanır. Masraflar sermaye kaybı sorununu etkili bir şekilde çözdü.


Sahibinin park etmesini kolaylaştırmak sadece otoparkın bir tarafının problemini çözer ve otopark yönetimi partisinin otoparkı daha rahat yönetmesi çok önemlidir. Otopark sistemi bu sorunu iyi çözebilir.


Otopark yönetim sistemi, otopark şarj sistemi, otopark kapısı, geçit kapısı sistemi, bulut otoparkı ve diğer işlevler hakkında daha fazla bilgi için lütfen Guangzhou Coma Electronics Co., Ltd.www.coma-carparking.com