Ana sayfa > Haberler > İçerik

Kullanıcılar İçin Otopark Ücretlendirme Yönetim Sistemini Nasıl Yapmalı?

Apr 25, 2019

Araçların hızla artması ve insanların artan talebi ile park etmeyi nasıl basitleştirebiliriz, park ücret yönetim sistemi nasıl olmalıdır?


Otopark sistemi on yıldan fazla bir süredir kullanılmaktadır. Yönetimde, araçların büyüme oranlarına göre değişmesine rağmen, otopark sisteminin işlevsel değişiklikleri hala insanların park talebini karşılayamıyor. Ancak, son iki yıldaki teknolojinin gelişimi, otopark sisteminin insanların akıllarındaki konumunu değiştirdi. Sadece bazı özel otoparklarda değil aynı zamanda birimler, hastaneler, okullar, yerleşim alanları, mekanlar, doğal noktalar vb. Yerlerde de kullanılabilir. Farklı yerlerde, farklı yönetim modları ve şarj modları vardır. Bu nedenle, otopark şarj sisteminin, kullanıcı ihtiyacındaki değişikliklere göre farklı fonksiyonel standartlar seçmesi gerekir.


ANPR2


Büyük ticari kompleks otoparklar için, bazı tüccarlar araç sahiplerinden insanların tüketimine göre farklı park ücretleri talep edecekler. Örneğin, çalışanlar, başka araçlar tarafından tüketilen iç araçlar için ücret almazlar, alışveriş makbuzlarının miktarına göre park ücretlerinin bir kısmını veya tamamını azaltabilirler. Farklı şarj standartları, otopark şarj sistemi yazılımındadır. Ayrıca, bazı ticari komplekslerin günlük trafik yoğunluğu nedeniyle, yalnızca manuel şarj işlemi insanların park süresini geciktirebilir, bu nedenle farklı ödeme yöntemleri belirlememiz gerekir. Örneğin, nakit ödeme, kredi kartı ile ödeme vb. Araç sahibinin aracı kendi kendine ödemesi için, park sisteminin aracı otomatik olarak onaylaması ve serbest bırakması gerekir. COMA park yönetim sistemi sizin için iyi bir seçim olacaktır.


Park verimliliğini ve park ortamını iyileştirmek için, manuel yönetimi otomasyon teknolojisiyle değiştirin, bu yöntemler insanların park talebini sürekli karşılamak ve park sahiplerinin daha fazla park seçeneğine sahip olması için otopark şarj sisteminin işlevini sürekli olarak iyileştirmek için kullanılır.


Ticket system(2)