Ana sayfa > Haberler > İçerik

Yerleşim Alanı Yönetim Sistemini Nasıl Seçer?

May 14, 2019

Konut araç yönetimi mülkün dikkatine sunuldu, çünkü topluluk trafiği, toplumun, özellikle de geniş yerleşim bölgesinin görüntüsünü doğrudan etkiliyor. Bu nedenle, yerleşim bölgesi için uygun bir otopark yönetim sistemi seçmek çok önemlidir. Ayrıca, otopark yönetim sistemimizi seçtiğimizde, fiili durumumuza göre olması gerekir, çünkü her yönetim sisteminin kendi kart avantajını kullanıp kullanmamayacağınız kart yönetim sistemini veya plaka tanıma sistemini kullanın. Coma size en iyi park çözümünü sağlayabilir.Halen otopark yönetimi sorunlarında yaygın olan yerleşim bölgesi, çoğunlukla hibrit araçların girişindeki tıkanıklık ve araç sahibi mülk güvenliği korunamamaktadır. Böylece bir dizi basit ekonomik araç yönetim sistemi problemleri çözebilir.


Sistem yalnızca tüm harici araçlara erişilemeyen araçların iç yönetimi için kullanılır. Aracın yerleşim alanlarına girmesi durumunda bilgi kaydı yapmanız gerekir. Topluma girebilecek olası suç araçlarını, mülkün sahibini ve güvenliğini önleyebilir, araç park yerine girip çıkarken gereksiz yere zarar verebilir. hızlıca girip çıkabilmeniz için sadece self servis okuma kartına ihtiyacınız var.


Aracın giriş ve çıkışta kalış süresini azaltabilecek, böylece giriş ve çıkıştaki tıkanıklığı ortadan kaldırarak ve araca kolaylık getirebilecek geleneksel yönetim modu gibi tekrar manuel olarak kaydedilmesine gerek yoktur.

ANPR2