Ana sayfa > Haberler > İçerik

Katılımsız Plaka Tanıma Sistemli Otopark, Otopark Yönetimini Nasıl Akıllı Hale Getirir?

Jul 21, 2020

Bir dizi katılımsız hizmet yerinin ortaya çıkmasıyla birlikte, kapalı konumlandırma teknolojisiyle yönlendirilen otopark endüstrisi, park yönetimini kademeli olarak bir&"katılımsız GG" ile akıllı ve kullanışlı hale getirdi; tavır.

Katılımsız plaka tanıma sistemi, plakanın hızlı bir şekilde tanınması ve giriş ve çıkış zamanının otomatik olarak kaydedilmesi için otoparkın giriş ve çıkışında kullanılan tanıma plaka kamerasını kullanabilir. Park süresi ve ücret otomatik olarak yerleştikten sonra, sahibi otoparktaki self servis ödeme terminalinde ödeme yapabilir. Araç, öngörülen sürede ayrılmalıdır. Araç zamanında ödenmezse, sahadan çıkarken kabin manuel olarak şarj edilebilir.

Guangzhou-COMA-LPR-parking-system-for-car


Katılımsız plaka tanıma yönetim sisteminin geleneksel ekipmanlara göre birçok avantajı vardır:

Birincisi: yüksek trafik oranı

Plaka tanıma teknolojisi, kart çekmeye ve manuel olarak şarj etmeye gerek kalmadan, sahibinin zamandan tasarruf etmesini ve geçiş hızını iyileştirmeden doğrudan durmadan geçmek için kullanılabilir.

İkincisi: anti-bozukluk şarjı ve yanlış şarj

Park sisteminin elektronik zamanlaması ve self servis ödeme nedeniyle, sahibi, geleneksel manuel şarjın çeşitli dezavantajlarından kaçınarak, park ücretinin belirli yerleşim adımlarını açıkça ve sezgisel olarak görebilir.

Üçüncüsü: park alanlarının yüksek kullanım oranı

Yüksek araç giriş ve çıkış oranları, araç sahiplerinin hızlı bir şekilde park yerleri aramasına ve park yerlerinin kullanım oranını artıran, tersine araba aramasına hızlı bir şekilde arama yapmalarına izin verir, geleneksel otoparklardaki sahiplerin araba bulması, park alanına girip çıkması için bekleme süresini azaltır ve park yerlerinin boşluk oranını azaltır.

Dördüncü: Park maliyetlerinden tasarruf edin

Katılımsız otopark, otopark yönetim personelinin maliyetinden tasarruf sağlar, otoparkın yönetim ve işletme maliyetlerinden büyük ölçüde tasarruf sağlar ve otoparkın gelirini artırır.

Beşinci: Kullanıcı deneyimini geliştirin

Katılımsız araç park yeri yönetim sistemi, sahibinin kendisi tarafından tamamlanır. Tesis sahibi, park etme serilerini bağımsız olarak kontrol edebilir. Açık, sezgisel, kullanışlı ve farklı, sahibinin zamandan tasarruf etmesine ve sahibinin&# park deneyimini geliştirmesine yardımcı oluyor.