Ana sayfa > Haberler > İçerik

Park şarj sistemi kaç tür?

Jan 24, 2019

Park şarj sistemi du

Veritabanı sistemi esas olarak plaka tanıma sonuçlarını ve depolama araç görüntüleri, araç giriş ve çıkış saati kaydı, Park zaman ve ücret tutarı hesaplanması için kullanılır. Onun çalışma prensibi iki veritabanı oluşturmaktır: giriş veritabanı ve kalkış veritabanı. Park zaman ve oluşturulan Park maliyet proofreading, analiz ve veri mantıksal yargı tarafından önce ve sonra hesaplanır. Araç ödeme davranış tamamlar ve otoparka terk ettiğinde, yazılı bilgi araç otomatik olarak silinir.

Giriş veritabanı: plaka numarası, giriş saati, araç görüntü

Kalkış veritabanı: plaka numarası, giriş saati, kalkış saati, otopark ücreti, araç görüntü.


    

1. okuma modu

Sahibi dışarı Park zamanlama bilet almak için ana kontrol makine üzerinde park numarası ve plaka numarasını girebilirsiniz. Terk ederken, Bilet üzerinde tarayıcı olacak ve otopark ücreti hesaplanacaktır. Ayrıca nakit ve Union Pay kart ile ödeme yapabilirsiniz.

 

2. kart okuma modu

Sahibi ana kontrol ünitesi ya da kart okuyucu kartı oku ve Park zaman başlatmak için gidebilirsiniz. Terk ederken, kartı yeniden ana kontrol ünitesi veya kart okuyucu üzerinde otopark ücreti hesaplamak için okunacaktır. Bir güvenilen kartı (şehir geçişi, kimlik kartı, kendi kendine verilen kartı) ve e-cüzdan ile ödeme yapılabilir.

 

3. Self-Servis modu

Sahibi ana kontrol ünitesi ve kart okuyucu kart okumayı unutursa, topraklama zaman otomatik olarak geomagnetism 2 dakika sonra başlayacak. Terk ederken, kartı yeniden ana kontrol ünitesi veya kart okuyucu üzerinde otopark ücreti hesaplamak için okunacaktır. Ödeme nakit, Union Pay kartı, güvenilir kartı (şehir geçişi, kimlik kartı, kendi kendine verilen kartı) ve e-cüzdan tarafından yapılabilir.

 

Park makbuzu

Arabayı park sonra sahibi bir park fişi numarası ve plaka numarası, otopark ile ana kontrol makine Park zaman, barkod ve diğer bilgileri alabilir.

 

Ödeme makbuzu ve fatura bilgisi

Sahibi arabayı alır, veya ana kontrol makineye swiping kartı vardır ücret ödeyerek için. Kesinti başarıyla ödeme fişi ya da ev sahibi gönüllü isteğe göre ödeme fatura yazdırabilirsiniz.