Ana sayfa > Haberler > İçerik

Plaka Tanıma Park Sisteminden Kaç Parça oluşur?

Sep 26, 2019

Plaka tanıma sistemi otoparkı, orijinal park sistemindeki temelde aynıdır. Akıllı kapı, kapı kontrol makinesi (oy sandığı), topraklama bobini, araç dedektörü, elektronik ekran, nöbetçi kulübesi, gözetim kamerası, park yönetim bilgisayarı. En büyük fark video tanıma ve ücretsiz kartta yatmaktadır. Bu, park yerinin güvenlik kamerasını gerektirir ve kapı kontrol makinesinin daha yüksek işlevsel gereksinimleri vardır. Aşağıdaki COMA, plaka tanımanın temel bileşenlerini tanıtacaktır.


ANPR1 (1)

1. gözetim kamera, gözetim kamera ve genel görüntü kontrast kamera fonksiyonu park yeri çok farklı, yüksek hızlı akıllı donanım, video yakalama tamamlamak için gömülü tanıma yazılımı, karmaşık bilgisayar kullanarak, otopark özel plaka tanıma kamera Görüntü ön işleme, plaka tespiti, plaka segmentasyonu, karakter tanıma, izleme ve kontrast, görüntü sıkıştırma, veri iletimi vb. gibi görüntü işleme teknolojisi. Cihaz, iki giriş videosu kanalını ayrıca lisanslayabilir.

2. Işığı doldurun. Plaka tanıma park yeri yerinde ortam üzerinde çok yüksek gereksinimleri vardır. Yetersiz ışığın olması kaçınılmazdır. Dolgu ışığı, plaka tanıma kamerasının yeterli ışığını sağlayabilir ve plakaları başarılı bir şekilde yakalayabilir.

Plaka tanıma sistemi, yerinde park ortamına ve kullanıcının park sistemi ile pratik çözümünü tamamlama gereksinimlerine dayanmaktadır. Park yönetim sistemi ile ilgileniyorsanız, pls bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. www.coma-carparking.com


COMA ANPR1