Ana sayfa > Haberler > İçerik

Plaka Tanıma Araç Yönetim Sistemi Nasıl Rahat Erişim Yaratır?

Jul 16, 2020

Plaka tanıma araç yönetim sistemi sizin için rahat bir erişim deneyimi yaratır


Topluluğun giriş ve çıkışında tıkanıklık sorunu, işe gidiş saatleri sırasında özellikle belirgindir. Bunlara toplumun giriş ve çıkış yönetim sistemindeki sorunlar neden olmaktadır. Şu anda, birçok yer hala kart modunu kullanıyor. Yönetimin tekrar telafi edilmesini beklerken, pencereyi sallamak ve yağmurlu günlerde kartı kaydırmak gerekir. Kısa elleriniz varsa, kartınızı kaydırmak için arabadan çıkmanız gerekir, bu da zaman kaybıdır. Bu hantal adımlar, giriş ve çıkışta tıkanıklığın nedenleridir.

ANPR system


Şu anda, hızlıca kaydırma aracı yönetim sistemi teknolojisinden daha gelişmiş olan plaka tanıma teknolojisi, topluluk giriş ve çıkışları için daha işlevsel ve rahat bir deneyim sağlayacaktır. Topluluğun giriş ve çıkış deneyimi yeni bir seviyeye çıkar. Artık arabanın kornasının arkasındaki acil durumlara katlanmak zorunda değilsiniz.

Araç plakası tanıma araç yönetim sistemine dahil edilir. Giriş ve çıkışta kartı kaydırmaya gerek yoktur. Plaka tanıma kamerası, araç plaka numarasını çıkarmak ve analiz etmek için kullanılacaktır. Sistem doğrulandıktan sonra bariyer otomatik olarak açılacaktır. Tüm süreç hızlı ve sıfır bekliyor. Çok fazla iş gücü tasarrufu sağlar ve yönetim personeli bile gerektirmez.

ANPR parking


Hızlı trafik nedeniyle, araçların artık sıraya girmesi gerekmiyor ve aracın düdüğünün neden olduğu gürültü önemli ölçüde azaltılacak ve sakinlerin yaşam deneyimini artıracak. Plaka tanıma için araç yönetim sistemi, araçların endişelenmeden girip çıkmasını sağlar ve sizin için rahat bir deneyim yaratır.