Ana sayfa > Haberler > İçerik

Tamamen Akıllı Bir Park Ortamı Oluşturmak İçin Plaka Tanıma Sistemi?

Mar 31, 2020

Otopark sistemi hakkında konuşurken, çoğu insan için zaten en tanıdık otopark yönetimi ekipmanıdır, ancak teknolojinin gelişmesiyle, otopark sistemi de işlevlerini ve görünümünü yavaş yavaş geliştirmektedir. Amaç, insanlar için daha akıllı ve iyi bir park ortamı yaratmaktır.

LPR parking

Tabii ki, mevcut plaka tanıma sistemi, mevcut otoparkın işlevi açısından daha gelişmiş ekipmanlardan biri olmalıdır. Plaka tanıma sistemi, araç sahiplerinin durmadan otomatik trafiği gerçekleştirmek için otoparka girip çıkmalarını sağlamak için tam otomatik bir şerit bariyeri, bir dijital araç dedektörü, bir çok satırlı elektronik ekran, bir dolum ışığı cihazı ve bir araç izleme kamerası kullanır. . Tam otomatik şerit bariyeri, harici kuvvetlerin zarar görmesini önlemek için özel olarak tasarlanmış bir boşaltma cihazları seti kullanır. Hızlı ve kararlı çalışma ve düşük giriş gücü sağlamak için bir dizi dengeleme mekanizması benimsenmiştir ve araç parkının güvenliğini sağlamak için bir anti-parçalama kontrol sistemi kullanılmaktadır; Dijital araç dedektörü, kararın doğruluğunu sağlamak için geleneksel analog anahtar kararını dijital mantık kararıyla değiştirir. Her türlü hava koşuluna uygun performans tasarımı, harici çevresel değişikliklerin sistem üzerindeki etkisini ortadan kaldırır. Büyük hacimli işletim sistemlerine hızlı yanıt vermek üzere tasarlanmıştır. Çok hatlı elektronik ekran, araç sahiplerinin ve otopark yönetim personelinin park alanındaki kalan park yeri bilgilerini ilk kez kavramasını sağlar ve aynı zamanda alana giren ve çıkan araçlar plaka numarasını okuyabilir ve görüntüleyebilir ödenecek tutar ve diğer bilgiler; dolgu ışığı ekipmanı kullanımı Düşük ışıklı ortamlarda kullanım için kararlı çalışma, düşük ısı üretimi ve düşük enerji tüketimi seçin.

ANPR system

Plaka tanıma sisteminin araç sahipleri ve otopark yöneticileri için akıllı bir park ortamı yaratmasının nedeni, geleneksel otopark yönetimi yöntemini değiştirmek için kendi avantajlarına güvenmektir. Bu akıllı otopark yönetimi yöntemi Gelecekteki gelişmeler için de bir trend.


Plaka tanıma sistemi, otopark yönetim sistemi, otopark şarj sistemi, otopark kapıları, erişim kapısı sistemleri ve diğer fonksiyonlar hakkında daha fazla bilgi pls COMA park ile iletişime geçin:www.coma-carparking.com