Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı Otopark Katılımsız Park Sistemi Nasıl Oluşur?

Jun 12, 2020

Akıllı otopark katılımsız park sistemi ekipmanları şunlardan oluşur:

İlk olarak, yönetim merkezi

Yönetim kontrol merkezi yüksek performanslı endüstriyel bilgisayar, yazıcı ve park sistemi yönetim yazılımından oluşmaktadır. Yönetim kontrol merkezi, giriş ve çıkış ekipmanı tarafından toplanan bilgilerin işlenmesinden, bilgi işlenmesinden, ekipmanların kontrol edilmesinden ve bilgilerin istenen rapora işlenmesinden sorumludur.

ANPR2

İkincisi, giriş ekipmanları

Giriş ekipmanları görüntü yakalama sistemi, akıllı ışık, barikat, otopark giriş ve çıkış kontrol makinesi, araç dedektörü, otomatik kart düzenleme sistemi, uzun mesafe kart okuma cihazı vb. Park yeri. Kapıyı doğrulayın ve otomatik olarak açın, kartı geçici araca verin, giriş zaman ve araç bilgilerini yakalayın, ardından otomatik olarak gateopen yapın. Bu bölüm bazen otopark yönetim sistemini park alanı görüntüleme sistemini kurmalı ve bazılarında otopark indüksiyon sistemini kurmalıdır.

ANPR access control


Üçüncü olarak, ekipman

Çıkış ekipmanı, görüntü yakalama sistemi, akıllı ışık, barikat, otopark erişim kontrolörü, araç dedektörü, uzun mesafe kart okuma cihazı, geçici sayaç vb. ve otomatik opengate, geçici araçlar için şarj, şarj ettikten sonra otomatik olarak kapısı açın.