Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı LPR Sistemi Büyük Ticari Merkezlerde Otoparkların Yönetim Basıncını Nasıl Azaltır?

May 05, 2020

Akıllı otopark plakası tanıma sistemi, otoparkta büyük kalabalıkların ve yetersiz park alanlarının bulunduğu büyük ticaret merkezlerinde kullanılır. Bununla birlikte, akıllı plaka tanıma sisteminin uygulanması sayesinde, araçların park süresinin zamanlamasını gerçekleştirmek için park alanlarındaki tanıma ekipmanına güvenerek araçlar düzgün ve düzenli bir şekilde park edilir. Ayrıca, akıllı otoparkta self servis ödeme terminali bulunmaktadır. Sahibinin yalnızca" park yeri numarası" ilgili bilgileri sorgulamak için self servis ödeme terminalinde. Park süresi, şarj standartları ve ödenecek miktar gibi bilgiler vardır. Daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata hoş geldiniz.www.coma-carparking.com


ANPR system


Akıllı Plaka Tanıma Sistemi Büyük Ticari Merkezlerde Otoparkların Yönetim Basıncını Azaltır


Geçmişte, park personeline ticari merkezlerin otoparklarında, özellikle araç sahiplerine otopark ve ödeme konusunda yardımcı olmak için rehberlik sağlanmıştı. Akıllı plaka tanıma sistemi kullanıma sokulduktan sonra, park yeri yönlendirme sistemine göre, tüm süreç otomatik olarak yönlendirilebilir. Buna ek olarak, sistem faturalandırması hassastır ve manuel şarjın dezavantajlarını etkili bir şekilde ortadan kaldırır.

Parking guidance system

Guidance system

Akıllı otopark plaka tanıma sistemi devreye sokulduktan sonra, otoparkta daha da geliştirilecektir. Aslında, birçok şehirde park arzı ve talebi arasındaki çelişki büyük şehirlerde olduğu kadar belirgin değildir. İnsanlar merkezi iş bölgesinde park etmekte zorlanıyorlar. Bu esas olarak yanlış bilgilerden kaynaklanır ve sahipleri park bilgilerini zamanında alamazlar. Gelecekte, akıllı otoparkın gelişmesiyle, kentsel park bulut platformu park bilgileri ve kaynaklarının birleşik zamanlamasını ve yönetimini gerçekleştirebilir. Zaman geldiğinde, araç sahibi, park kaynaklarının kullanım verimliliğini artırmak için ücretsiz park yerlerinin olduğu zamanda bilgilendirilebilir.