Ana sayfa > Haberler > İçerik

Parkmetre Nasıl Çalışır?

Dec 06, 2018

Sayacın bileşimi, işlevi ve kullanımı :

Yollar bir çeşit kaynak ve bir tür devlete ait varlıktır. Kesintisiz otopark, yalnızca trafik sıkışıklığına değil, aynı zamanda bir kaynak israfına da neden olur. Tazminatsız yolların işgali, devlete ait varlıkların işgali, rasyonel olarak nasıl tahsis edileceği, karayolu kaynaklarının nasıl kullanılacağı ve iyi bir standart yönetim işi yapılmasıdır. Park zorluğunu ve park yönetimi bozukluğunu çözmenin anahtarıdır.

Meter 主图


1. Sistem bileşimi:

Araç geçici park yeri şarj yönetim sistemi; bir yönetim bilgisayarı, bir kart veren makine, bir el veri toplama makinesi (taşınabilir bilgisayar), bir metre ve bir park kartından meydana gelir ve park etme süresi, periyodik gelir ve gider yerleşimini, ve park kartı şarjı ve hepsi. Yönetim vb


2. Performans göstergeleri:

Sayaç sistemi tüm ürünün düşük güç tüketimi ve geniş voltaj modunda çalışmasını sağlayan düşük güç tüketimi ve geniş voltajlı entegre devre ile tasarlanmıştır. Güç kaynağı modu, yüksek enerjili pil ve güneş pili ile çalışır.


Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ° C ~ 85 ° C


LCD Çince ekran, çoğunlukla bilgi istemi bilgileri, park süresi, kart dengesi, vb.


Kırmızı, yeşil ve sarı renk durum göstergeleri, denetçilerin ödeme durumunu görmesi ve yönetmesi için kullanılır.


Dahili büyük kapasiteli veri depolama, 1000'den fazla veri kaydını saklayabilir.


3. COMA Metre Özellikleri:

Sahteciliği önleme mekanizması: Park kartı, önemli verileri şifrelemek ve park kartının taklit edilmesini ortadan kaldırmak için özel bir tanımlama koduna sahip sahte bir mantık şifreleme IC kartı kullanır.


Zaman sınırı kontrolü: Kontrol, park kartındaki ücretlerin bakiyesine bağlı olarak en uzun park etme süresini seçebilir.


Zaman aşımı alarmı: Park edilmiş araç ayarlanan park etme süresini aştığında sayaç, denetleyiciye uygun önlemleri almasını sağlamak için kırmızı bir mesaj gösterecektir.


Ek park etme süresi: Orijinal park etme süresinin yeterli olmadığını düşünüyorsanız, ilk yumruklama işleminden sonraki 30 dakika içinde park etme süresi ekleyebilirsiniz.


Ücretler: Farklı şehirlere ve farklı saatlere göre farklı ücret standartları (yani ücretler) ayarlanabilir.


Her sayaç, zaman tutma ve veri kayıt tutma için iki park alanını yönetebilir.

meter15

COMA parkmetre hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız: http://www.coma-carparking.com/car-parking-meter/