Ana sayfa > Haberler > İçerik

Honduras Kart Dağıtıcısı Otopark Yönetim Sistemi Siparişi

Oct 23, 2019

Tebrikler!


Kart dağıtıcısı park yönetim sistemimiz Honduras müşterilerinin taleplerini karşıladı. Konut park projesi için park sistemini yöneteceklerdir.


Peki COMA kart dağıtıcı park yönetim sisteminin çalışma süreci nedir, şimdi bu konuda daha fazla bilgi edinmek için ayrıntıları tanıtalım. www.coma-carparking.com


TLB1


Kartlı park giriş kontrol sistemi normalde VIP kart okuyucusu (uzun süreli parkçılar için), otomatik ödeme makinesi olmadan (çıkışta veya merkezi ödeme noktasında ödeme veya ödemeye gerek kalmadan) veya ödeme makinesiyle (banka tarafından ödeme yapabilir) çalışacaktır değişiklik banknotları ve madeni paralar, banka kartı ile ödeme veya ödeme yapmak için QR kodunu taramak * sadece şu anda hazır olan bazı ülkeler için, lütfen detaylar için satış departmanımızla iletişime geçin), çok sayıda ziyaretçiye sahip otoparklara uygulanır.Çıkış ödeme modelinin iş akışı:

C: Kayıtlı park yeri - VIP park kartını girip bırakın.
B: Geçici parkçılar (Ziyaretçi)
ENETER: araç girişe geliyor, bobinler sensöründe mevcudiyet, sürücüler kart dağıtıcısının düğmesine basıyor, bir park kartı almak için, kamera sistemde saklamak (kaydetmek) için bir enstantane alacak, bariyer kapısı açık, araç girildi, bom bariyer kapısı otomatik olarak uzanacaktır Park ...

ÇIKIŞ: Sürücü terk ettiğinde, araç çıkınca, sürücü girdiği kartı geçerse, kasiyer kartı okur ile okur, ödemeyi onaylar, fotoğraf çeker, sistemde depolar, bariyer kapısı açılır açık, araç geçişi, bom otomatik olarak uzanacaktır.