Ana sayfa > Haberler > İçerik

Kimlik Kartı ve Plaka Tanıma Otopark Yönetim Sistemi Arasındaki Farklar

Apr 04, 2019

Ekonominin ve toplumun gelişmesi ve kentsel zeka seviyesi ile büyük yönetim otoparkları giderek daha zeki hale geliyor. Halen, pazarda kimlik kartları ve plakalar gibi daha fazla sayıda otopark yönetim sistemi bulunmaktadır. peki aralarındaki fark nedir?


Kimlik kartı park yönetim sistemi

Bu park yönetim sistemi kartı durdurmak veya kartı kaydırmak için kullanılır. Harici araç, karta erişmek için kartı da alabilir. Kart karta yakın. Etkili kart okuma mesafesi 10cm'den az. Ayrıca araçlar için geçici bir ücret olarak da kullanılabilir.

Ticket system(1)


Plaka tanıma park yönetim sistemi

Araç kimliğini plaka tanıma işleminden geçirerek otomatik olarak tanımlamak ve şarj etmek için yüksek çözünürlüklü LPR kameralı bu yönetim sistemi. Bu sistemin avantajı, araçların giriş ve çıkışta durmalarına gerek kalmaması, bu da araca erişimin etkinliğini artırabilir. Plaka tanıma sistemi, katılımsız bir hızlı izleme, kesintisiz erişim deneyimi, zaman ve işçilikten tasarruf sağlayan park ücretleri (aylık kamyonlar, ücretsiz dahili araçlar gibi) toplaması gerekmeyen araçlar içindir. Ayrıca bir kartın tekrar tekrar kullanılmasını da etkili bir şekilde önleyebilir.

ANPR2