Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı Otopark Sisteminin Geliştirilmesi

Mar 11, 2019

Bilgi teknolojisinin popülerleşmesiyle araç yoğunlaştı ve sınırlı park alanı kaynakları mevcut araç ölçeğini karşılayamıyor. Akıllı park sistemleri, gelecekte kaçınılmaz olarak büyük bir trend haline gelecektir. Örneğin, 'Abechi Akıllı Park Yönetimi', şehirdeki çeşitli otoparklar için akıllı ve verimli bir kartsız ve katılımsız otopark şarj yönetim sistemi geliştirmek için en son Internet of Internet'i ve mobil Internet teknolojisini birleştirir. Özel ilkeler aşağıdaki gibidir:

1. Park yeri, jeomanyetik indüksiyon takılarak park yerindeki akıllı telefona bağlanır.

2. Büyük otoparklardan gelen gerçek zamanlı verileri entegre etmek için entegre bir otopark arka uç yönetim sistemi kurun.

3. Otopark otoparkı için akıllı park ve otopark ücretlerinin çevrimiçi ödemesi gerçekleştirin ve trafik akışını doğru şekilde yönlendirmek için tam otomatik bir park yönetim sistemi kullanın.

Özellikler:

1. Otoparkın erişim tanımlama sistemi aynı sistem arkaplanına bağlanmıştır. Tüm park bilgilerini görüntülemek için kullanıcı uygulaması aracılığıyla sisteme giriş yapabilir. Sistem kullanıcının randevu talebini alır ve rezervasyon başvuru talimatını rezerve edilecek park yerine gönderir. Hemen, işlem sonucu kullanıcıdan park yeri olup olmadığı, rezervasyon yapıp yapamayacağı vb.

2, ithalat ve ihracat otomatik kimlik açıklaması: hiçbir manuel kart kaydı, park yeri otomatik olarak kimlik serbest bırakma, otomatik olarak tanımlamak, otomatik olarak cep telefonu rezervasyon park izni tarama, cep telefonu aracılığıyla doğrudan park yeri rezervasyonu olabilir. Otoparktan ayrıldığınızda, mobil uygulama ücreti otomatik olarak belirler ve ödeme yaparsanız gidebilirsiniz.

Ticket system(5)