Ana sayfa > Haberler > İçerik

Park Kapağı Kilidi Katılımsız Yol Kenarındaki Park Çözümünü Derinden Tanıtın

Jul 26, 2019

Hubei hükümet yetkilileri COMA şirketini ziyaret etti. Akıllı otoparkın hızla gelişmesiyle birlikte, gözetimsiz yol kenarındaki otopark çözümü giderek daha popüler hale geldi. Bu nedenle, park kapağı kilidine ilgi duyuyorlar ve daha fazla ayrıntı öğreniyorlar.


Ayrıntılı tartışma ve park kapağı kilidinin derinlemesine tanıtılmasından sonra, yetkililer park etme çözümümüz ve profesyonel tanıtım ile doyurulur.


6

2

Şimdi Park kapağı kilidini tanıtalım:

Akıllı park kapağı kilidi, self-street caddede park noktalarının talebi için özel olarak tasarlanmıştır akıllı yönetim, doğru mekanik iletim teknolojisi ve mekanik elektronik kontrol teknolojisinin kombinasyonunu kullanın, park yerlerini çok verimli bir şekilde yönetin. Ekipman, jeomanyetizma araç dedektörü, bobin araç dedektörü ve otomatik ödeme istasyonu ile kolayca çalışır, tüm donanımlar self-servis cadde üzerindeki park yerleri yönetim sistemini oluşturur. Bu park kapağı bariyeri, 20-50 alana sahip küçük otoparklarda yaygın olarak kullanılır. Her alanda park kapağının bariyerinin uygulanması ve oto ödeme istasyonu ile park yeri, işgücü maliyetini düşüren katılımsız yönetimi gerçekleştirebilir. Çin'de, park kapağı kilidi ayrıca wechat veya belirli APP ile ödeme yapabilir.


车位锁

özellik

1. Mükemmel güvenlik. Yeraltındaki araç dedektörü aracın geldiğini tespit ettiğinde, kapak otomatik olarak yükselecektir.

2. Dayanıklılık, Güvenilirlik. Kısa motor çalışma süresi, uzun çalışma ömrü

3. Motor sürüş hareketi, düşük güç motor sürüşü, hafif tasarım.

4. Otomatik ödeme istasyonu veya parkmetre ile bağlanabilir ve yönetim merkezi tarafından kontrol edilebilir.


车位锁示例示意图

COMA, 1996 yılından beri park ekipmanları imalatı ve park sistemine entegre çözümler sağlamaya odaklanmıştır. Park yönetim sistemi çözümü ile ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. www.coma-carparking.com