Ana sayfa > Haberler > İçerik

Yurtdışı Pazar için COMA Otopark Otomatik Ödeme Sistemi Siparişi

Jul 18, 2019

Park yönetim sisteminin gelişmesiyle birlikte, giderek daha fazla ülke park otomatik ödeme sistemini kullanıyor, bu ay için Bangladeş, Salvador ve Rusya'dan sipariş aldık. Şimdi bilet dağıtıcı sistemi ile COMA otomatik ödeme sistemini tanıtalım. Park sistemi hakkında daha fazla bilmek istiyorsanız, pls tıklayın www.coma-carparking.com


APM5

Merkezi ödeme modelinin iş akışı (ödeme makinesi dahil):

C: Kayıtlı parkçılar- Park kartını içeri kaydırın ve bırakın.

B: Geçici parkçılar (Ziyaretçi)
ENETER: girişe gel, bobinler sensörünün mevcudiyeti, bilet dağıtıcısının düğmesine basın, bir barkod bileti almak için, kamera sistemde saklamak için bir enstantane alacak, bariyer kapısı açık, araç girildi, bariyer kapısı patlaması olacak otomatik olarak aşağı

Otomatik ödeme makinesinde veya merkezi manuel ödeme noktasında ödeme


Çıkış: çıkışa gelin, barkod biletini tarayın, ödemeyi onaylayın, anlık görüntü alın, sistemde saklayın,

bariyer kapısı açılacak, araç geçecek, bom otomatik olarak uzanacaktır.1. Aşağıda APM ana sayfası bulunmaktadır. Sürücü APM'ye geldiğinde, bir sonraki arayüze girmek için “Ödeme plakasını girin” e tıklayın.

image

2. Plaka no. (bulanık arama desteği), plaka ABCDEF ise, ABC, BCD veya DEF girebilirsiniz, ilgili plaka no.

APM2

3. Kısmi plaka no. Girdiğinde, plaka no. ilk sayfada bulunamıyorsa, aramak için "önceki sayfa" veya "sonraki sayfa" yı tıklayın. Plaka resminizi seçin, "onayla" yı tıklayın.

APM3

4. Ödeme bilgileri aşağıdaki gibi ödeme bilgilerini görüntüler:

APM4

Ödeme yapıldıktan sonra APM değişiklik verecek ve bir makbuz yazdıracaktır. Sürücü bekleme süresinde park alanını terk etmelidir (Genellikle 15 dakika ek süre), sürücüler lottan ayrılırsa sistem park ücretini tekrar hesaplayacaktır.

Ödeme yapıldığında, sistem bekleme arayüzüne geri döner.