Ana sayfa > Haberler > İçerik

Özbekistan Sipariş için COMA Otopark Otomatik Ödeme İstasyonu

Jul 19, 2019

Tebrikler!

Özbekistan otopark oto ödeme istasyonu siparişi tamamlandı ve bugün gönderilecek.

image

Otomatik Ödeme istasyonu genellikle sürücülerin park ödemesi için uygun bir yere veya başka bir yere geçmek zorunda oldukları bir yere konur, örneğin: asansörün yanında. Otomatik ödeme istasyonu park yönetim sistemine bağlanır. Sürücü makineye faturaları veya madeni paraları sokar, sonra otomatik ödeme istasyonu otomatik olarak çalışır ve bir ödeme makbuzu basılır, otomatik, güvenli ve kolay kullanım sağlar. COMA sizin için eksiksiz bir park yönetim sistemi sağlayabilir. www.coma-carparking.comÖzellikler:

1. Madalyonun ve banknotun yerel çoklu hakimiyetini kabul edin ve egemenlik almak, yazılım tarafından yönetici tarafından özelleştirilebilir.

2. Ödeme yapmak için bilet veya giriş plakasını tarayın, giriş ve çıkış saatini, park süresini ve bulanık aramayı sorma desteği.

3. Destek hızlı makbuz baskı, ağ kablosu bağlantısı, uzun mesafe iletim, LPR ile entegre

4. UPS, kapattıktan sonra 10 dakika güç sağlar.

5. Güvenlik: 2 mekanik kilit ve 3 şifre kilidi dahil edilmiştir. Parola kilidi her nakit modülü için özel koruma sağlar.

6. Makul tasarım: Yalnızca bakım için arka kapı ve nakit çekmek için ön kapı.

7. Hümanize hatırlatma: Kağıt veya değişiklik eksikse veya nakit alma modülü neredeyse doluysa, mesaj göndererek sistem yönetim merkezine haber verebilir.