Ana sayfa > Haberler > İçerik

COMA ANPR Park Sistemi

Jun 19, 2017

COMA ANPR sistemi üzerinde işbirliğini derinleştirerek ABD ortak ziyaretimiz COMA'ya hoş geldiniz. ANPR parking system.jpg

Bu ANPR sistemi, polisin arabaları çalan suçlularla savaşmasına yardım etmek için Meksika otoyolunda kullanacak. COMA plaka tanıma sistemi, ayrıştırma teknolojisini kullanan yüksek kaliteli bir dijital video, araç yönetim sisteminin otomatik tanımlama plakası sayısını elde eder, sistem tüm araç geçişini kaydetmek için otoyolda kullanılabilir, ayrıca park yerinde kullanılabilir, durmadan Çift veri kimlik doğrulaması çok katmanlı bir plaka numarası + kart elde etmek için, ID / IC kart park yönetim sistemi ile birlikte, otoparka araba ücretsiz erişim. Sistem en yenilikçi otopark yönetim sistemidir, en mükemmel sistemdir, istikrarlı ve güvenilirdir, 30 km'lik hızda (yaklaşık 20 mil) tanınma oranı% 98'in üzerindedir, 45'den fazla ülkede ve bölgede ispatlanmış doğruluk oranıdır.

ANPR.jpg

Otopark için araç plakası tanıma

 

İçinde

1. Gemiye girişte varır

2. kamera kamera araç görüntü yakalar

3. Geçit kapısı açılır

4. park için

 

Dışarı

1.Aracı çıkışa varır, ANPR sistemi plaka numarasını tanır.

2.Bariyer kapısı aylık Parker için otomatik olarak açılacak, durmadan geçecek

3.Time sistemi otomatik olarak geçici Parker için park ücretini hesaplar, bariyer kapısı ücretli park ücreti alındıktan sonra açılacaktır.

4. otoparktan çıkın

 

COMA ANPR sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.