Ana sayfa > Haberler > İçerik

Filipinler Müşterileri İçin COMA ANPR Park Yönetimi Sistemi

Oct 10, 2019

COMA GROUP, aynı zamanda kişiselleştirilmiş park sistemi çözümü sağlayıcısı olarak, park yönetim ekipmanları araştırma-geliştirme, üretim ve satış konularında faaliyet gösteren ulusal ve yeni bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Şirket, ürün inovasyonu ve geliştirilmesine büyük önem veriyor ve bağımsız araştırma ve geliştirme gücünü güçlendirmek için aktif olarak en üst düzey yetenekleri getiriyor. Şirketimiz ayrıca park endüstrisinin önde gelen ürünlerini inşa etmek için birçok tanınmış kurumla işbirliği yapıyor.


Tüm halka açık otopark çözümlerini sağlayan mükemmel bir üretici olarak, çoğunlukla Erişim Kontrol Sistemleri, Park Sistemleri ve ANPR park Yönetim Sistemleri de dahil olmak üzere RFID / IC uygulama sistemleri üretmektedir. Şirketimiz ürün kalitesini işletme hayatı olarak görüyor. Şirket, birçok önemli etkinlik mekanı, havaalanları, istasyonlar, terminaller, eğlence mekanları, halka açık otopark sistemi, önemli fonksiyon devlet daireleri, alışveriş merkezleri vb. Mevcut marka COMA birçok ülkede güçlü bir uluslararası müşteri tabanı oluşturdu, ürünler Güney Amerika, Afrika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve diğer ülke ve bölgelere ihraç edildi.


展厅


Sıcak karşılama Filipinler müşterileri firmamızı ziyaret etti ve ANPR park yönetim sistemi ile ilgilendiler. Konut otoparkı projesi ve düz şerit için olduğu gibi, ANPR park yönetimi çözümü yaptık.


Düz şerit, plaka numarasını tanıyan en iyi türdür. ve ANPR kamera bir görüntü alabilir

maks.3.5m genişlik. ANPR cihazı 3,5m yol genişliğinden daha fazla monte edilmişse, araç kılavuzu

ekipman (örn. Elastik çubuk. tahta, vb.) takılmalıdır.

Tümseğin boyutu yol genişliği olmalıdır. Hız tümseği boyutu yol genişliğinden daha küçükse, sürücü

hızlı çarpmalardan kaçınmak için düz bir şekilde yaklaşın; ANPR kamera net ve doğru bir şekilde yakalayamıyor

tanıma için görüntü, daha sonra ANPR doğruluğunu etkiler.

ANPR


Park yönetim sistemi ile ilgileniyorsanız, pls bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. www.coma-carparking.com