Ana sayfa > Haberler > İçerik

Bangladeş Müşteri için Barkod Bilet Dağıtıcı Park Yönetim Sistemi

Mar 28, 2019

Bilet dağıtıcısına otomatik ödeme makinası park yönetim sistemi ile işbirliği yapmak ve nihayet anlaşmaya varmak için Bangladeşli müşteri ile detaylı bir görüşme yaptık.


Müşterimizin devlet için bir projesi var ve bu proje için barkod bilet dağıtıcısı + otomatik ödeme park yönetim sistemi ile ilgileniyorlar. Ayrıntılı bir tartışmadan sonra taleplerini karşılayan profesyonel ve özelleştirilmiş bir çözüm yaptık.


COMA, otopark uygulamalarına uyarlanmış güvenilir bir otomatik erişim kontrol sistemi yelpazesi sunar. Barkodluk dağıtıcı park yönetim sistemi gibi entegre çözümler. Giriş barkodlu bilet dağıtıcısı otopark erişim kontrol sistemi, çok sayıda ziyaretçisi bulunan otoparklara uygulanmaktadır. Barkod biletinin maliyeti makul ve bir dolum için 2500 adete kadar barkod bileti verebilir.

Ziyaretçi barkod bileti almak için düğmeye basar, sonra ayrılmadan önce ziyaretçi, barkod biletini tarama için otomatik ödeme makinesine geçirir. Tarama işleminden sonra, park ücreti APM ekranında gösterilir. Ödeme yapıldıktan sonra ziyaretçi, tarama iznini aldıktan sonra bilet tarayıcı dağıtma makinesinden çıkmak için ödeme alımını gerçekleştirir.Park sistemi sektöründe iseniz, pls bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. www.coma-carparking.com