Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ruanda Otopark Projesi için ANPR Otopark Yönetim Sistemi

Mar 12, 2020

Ruanda müşterimizle başka bir sipariş almaktan memnuniyet duyuyoruz. Teşekkür ederim firmamızın seçimi ve seçimi. Size en iyi hizmeti vereceğimize ve uzun vadeli iş yapacağımıza söz veriyoruz. Park yönetim sistemi endüstrisindeyseniz, park projesini bizimle paylaşmaya hoş geldiniz.www.coma-carparking.com


COMA clients


ANPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir cadde dışı otopark yönetim çözümüdür. Süpermarketler, perakende otopark, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

ANPR (LPR olarak da bilinir) otopark sistemi nasıl çalışır

ANPR (LPR olarak da bilinir) otopark sistemi nasıl çalışır?

COMA ANPR


1. Giriş prosedürü

Bir araç girişin önünde, bariyerin önünde durur. Sensör varlığını algılar ve özel bir kamera otomatik olarak tanır ve plaka, tarih ve saati kaydeder. Uzaktan yönetim sistemi kamera tarafından sağlanan verileri yakalar ve veritabanına kaydeder. Önceden kaydedildiyse, abonenin üyelik bilgileri ve rezervasyon verileri etiketlidir. Giriş bariyeri yükselir ve sürücünün otoparka erişimini sağlar. Bir araç güvenlik sensörünü geçtiğinde bariyer otomatik olarak iner.

2. Çıkış prosedürü

Bir araç engelin önünde çıkışta durur. Sensör varlığını algılar ve özel kamera, plakayı ödeme bilgilerine veya aracın veritabanında (örn. Aboneler) listelenmesine karşı doğrular. Yönetim sistemi, doğru ödemeyi veya çıkışı etkinleştirmek için ödeme yapmadan park etme hakkını doğrular. Çıkış bariyeri yükselir ve sürücünün otoparktan çıkmasına izin verir. Araç güvenlik sensörünü geçtiğinde bariyer otomatik olarak iner.