Ana sayfa > Haberler > İçerik

Lübnan Projesi için ANPR Park Yönetim Sistemi

Mar 26, 2019

Tebrikler!

Müşterilerimiz proje sahalarını ve belgelerini geçen hafta bize ulaştırıyorlar. Ayrıntılı tartışmalarla, izleme istasyonları için profesyonel bir özel çözüm yaptık.


ANPR park yönetimi ve Görüntü yakalama sistemi de dahil olmak üzere park çözümü. Araçlar girdiğinde, bariyer kapısı açılacak ve kamera plakayı tanıyacaktır.


ANPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir sokak dışı otopark yönetimi çözümüdür. Süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.


1. Prosedürü girin

Giriş önünde, bariyer önünde bir araç durur. Sensör varlığını tespit eder ve özel bir kamera otomatik olarak tanır ve plaka, giriş tarihi ve saati kaydeder. Uzaktan yönetim sistemi kamera tarafından sağlanan verileri toplar ve veri tabanına kaydeder. Zaten kayıtlıysa, abonenin üyelik bilgileri ve rezervasyon verileri bir dd. Giriş bariyeri, sürücünün otoparka erişmesine izin verecek şekilde yükseliyor. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak alçalır.

2. İşlemden çıkın

Bir araç çıkışta, bariyerin önünde durur. Sensör varlığını tespit eder ve özel kamera plakayı ödeme bilgisine veya aracın veri tabanındaki listesine göre doğrular (örn. Aboneler). Yönetim sistemi, doğru ödemeyi onaylar veya çıkmayı etkinleştirmek için ödeme yapmadan park etme hakkını onaylar. Çıkış bariyeri yükselir ve sürücünün otoparktan ayrılmasına izin verilir. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak iner.


ANPR2