Ana sayfa > Haberler > İçerik

ANPR Park Yönetim Sistemi Kongo Siparişi

Oct 15, 2019

Tebrikler!

Kongo siparişi 2 giriş ve 2 çıkış ANPR otopark yönetim sistemi gönderdi. Müşterilerimizin park sistemimizle satified olacağını umuyoruz.


COMA ANPR1Yüksek tanımlı plaka tanıma makinesi, düşük güçlü yüksek performanslı ARM işlemci ve düşük ışık CMOS sensörü kullanır. Akıllı bir plaka tanıma cihazıdır


Bu ürün, gömülü akıllı yüksek tanımlı plaka tanıma ürünlerine dayanan otopark endüstrisi için özel olarak tasarlanmıştır. Otopark yönetim sisteminin plaka tanıma fonksiyonunun en iyi başvuru formudur. Ürünler çeşitli otopark giriş ve çıkışlarında, topluluk girişlerinde ve çıkışlarında vb.


ANPR test


Düz şerit, plaka numarasını tanımak için en iyi tiptir. ve ANPR kamera maksimum 3,5 m genişlikte görüntü alabilir. ANPR cihazı 3,5 metreden daha fazla yol genişliğine monte edilirse, araç kılavuz ekipmanı (örn. Plastik çubuk. Tabela, vb.) Kurulmalıdır. Kurulum hızı tümseği durumunda, çarpma boyutu yol genişliği olmalıdır. Hız tümseği boyutu yol genişliğinden daha küçükse, sürücü hız tümseğinden kaçınmak için düz bir şekilde yaklaşmaz, ardından ANPR kamera tanıma için net ve doğru görüntü yakalayamaz, ardından ANPR doğruluğunu etkiler.


ANPR3

Park yönetim sistemi ile ilgileniyorsanız ve park çözümü hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. www.coma-carparking.com