Ana sayfa > Haberler > İçerik

Kanada Müşteri için ANPR Kamera Otopark Yazılımı Çözümü

Sep 05, 2019

Sıcak karşılama Kanada müşteri ANPR kamera park sistemi aramak için COMA şirketini ziyaret etti. ANPR kamera park yazılımı sistem çözümü, güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir sokak dışı otopark yönetimi çözümüdür. Süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.


公司图片


Düz şerit, ANPR kamera park yazılımının plaka numarasını tanıması için en iyi tiptir. ve ANPR kamera maksimum 3, 5m genişliğinde bir resim çekebilir. ANPR cihazı 3,5m yol genişliğinden daha fazla monte edilmişse, taşıt kılavuz teçhizatı (ör. Elastik çubuk tahta levhası, vb.) Kurulmalıdır. Hız tümseği boyutu yol genişliğinden daha küçükse, sürücü hız tümseği önlemek için düz bir şekilde yaklaşmaz, o zaman ANPR kamera tanıma için net ve doğru görüntü yakalayamaz, sonra ANPR doğruluğunu etkiler.

ANPR3

ANPR park yönetim sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. www.coma-carparking.com


ANPR3