Ana sayfa > Haberler > İçerik

4 giriş ve 4 çıkışları (LPR + bilet sistemi + 8 APM) Sırbistan alışveriş merkezi projesi

Jan 17, 2019

Tebrikler!

KOMA işbirliği Sırbistan en büyük alışveriş merkezi--PEOMENADA ile onlar park sistemi 4 giriş ve 4 çıkışları ile sipariş (LPR + bilet sistemi + 8 APM), başarılı bir şekilde kullanıma alma sistemi vardır ve müşterilere kolaylık olduğunu.

 

image


Biz Park entegre çözümler, bizim mühendisi online Komisyonu ve uzaktan kumanda tüm park sistemi hazır emin olmak park sistemi başarılı bir şekilde hizmete giren gelebilir miyim sağladı. Müşterilerimiz çok park sistemi ve profesyonel Park çözüm için takdir edilmektedir.


image


Park sistemi uygulama:

  1. Kat mülkiyeti, sadece kontrol plaka beyaz liste veritabanında yalnızca beyaz liste işlevini kullanarak Park erişim girin ve bırakın (Eğer Park haberdar etmek, kontrol gerekmez çevrimdışı bağımsız olarak, gerek kalmadan sunucu ve otopark yönetimi çalışma sistemi desteklemek için.


  2. Ticari server ile gelir ve yönetim sistem yazılımı otopark otopark,

A. toplamak çıkış el ile (standında), otopark ücreti toll ücretli yazılım yüklemeniz PC(workstation) kullanmanız gerekir.

 image

Ödeme doğruladı, bariyer kapı açılacak

B. toplamak, ücret Merkez ödeme noktada otopark ücretli arabirimi için belgili tanımlık yukarıda bir aynıdır

C. ödemeli otopark ücreti ile otomatik ödeme machine(APM) Park içinde Tay banka notları (en fazla 5 mezhep) kabul edebilir ve verilen paralar (en fazla 3 mezhep), en fazla 2 tip banka notları ve 2 tip-in madeni paralar değiştirin.


* Banka kart okuyucu modülü geliştirebilir ve ödemek için QR kod sağlamak


 image

 

* Çalışabilirsiniz diğer sistemi ile Örneğin, barkod bilet sistemi ile çalışmak

o hangi plaka değil kabul edilebilir bir bilet alabilir

girin ve çıkış veya merkez ödeme noktası veya APM ödemeyi bilet inceden inceye gözden geçirmek için.


Pls ANPR, bilet sistemi ve otomatik ödeme makine çözüm hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.