Ana sayfa > Sergi > İçerik

Konut otopark çözüm

Dec 03, 2018

İnsanların yaşam standartlarını geliştirme ile Aile arabaları sayısı artmaktadır. 2 otomobil ve daha birçok aile. Konut bülümlerinde park yerleri için artan bir talep, diğer bir deyişle, bir ev sadece bir genel ev Araba Park ihtiyaçlarına cevap verebilecek. Bazı evler iki araba var göz önüne alındığında, aslında, en arabalar hala hiçbir park yerleri var.

 

Talep Analizi

Yerleşim bölgesinde park türü

Park türü açısından en konut topluluklar özellikle açık otopark ve yer altı otoparkı güveniyor.

1. açık otopark: çünkü en uygun park modu Park planlanan otopark ve konut yolun kenarında her ikamet dahil olmak üzere, bazı eski sakinleri başlangıçta planlanan otopark alanları planlama olmadan kaç, biraz bile Bu nedenle, bu geçici otopark sıkıntısı çözmek için konut yolun bir tarafında park edilebilir olmalı. Düzensiz yönetimi nedeniyle, genellikle araç hasar ve park alanı işgal anlaşmazlıklar için eğilimli olur. Bir diğer dezavantajı açık hava Park arazi geniş alanlar işgal etmek ihtiyacıdır. Konut otopark çoğunlukla uzun süreli park yeri dayalı gerçeğine, konut Park ana yöntem olmamalıdır.

2. Yeraltı Otopark: konut otopark inşaat geçerli tür ve aynı zamanda gelecekte tanıtmak için bir yoldur. Onun avantajı arazi işgal değil yatıyor ve tam yapmak konut ve yeşil alanı yeraltı alanı kullanabilirsiniz. Garaja tesislerinde de kapsamlı ve standart vardır. Park yerleri yeterli, eksiklikleri ortada, inşaat maliyeti yüksektir, bakım maliyetidir yüksek, uygun planlama ve yönetimi ihtiyaç vardır.

 

Proje çözüm

1. için sakinleri, bu konut RFID okuyucu dayalı uzun menzilli otopark erişim kontrol sistemi kullanabilirsiniz önerilmektedir.

2. güvenlik kayıt ve onaylamak, onlar-ecek açık patlama için ziyaret edenler, onlar nöbetçi kulübesinden kaydedebilirsiniz.

KOMA kart okuyucu anten ve RFID kart okuyucu oluşur. Pasif RFID tanıma ile uyumlu standart ISO18000-6B ve 6C/EPC G2. Bu okuyun ve standart temel RFID etiketi işletmek.

DC12V, iletişim arabirimi RS485 güç kaynağı arabirimidir. RS232 ve USB opsiyoneldir. Araba park, erişim denetimi, yaygın olarak kullanılan vb, akıllı trafik bilgi sistemi, lojistik izleme, vb...

2 çalışma modu vardır: dolaşım ve yazılım denetim. Dolaşım çalışma modu altında bu otomatik olarak UID okuyabilir ve upload weigand arabirim ve RS485 kolay kart okuma elde etmek için.

 car parking solutions

In-out çalışma süreci

VIP out(tag is fixed): auto-indüksiyon araba ve dışarı durağı olacak olmasıdır.

Araba giriş veya çıkış için geldiğinde bariyer otomatik olarak erişime izin vermek için ayağa. Araba bariyeri geçtikten sonra bariyer otomatik olarak düşecek. Aynı zamanda, karşılık gelen araba plaka Hayır, Hayır, kart ve RFID etiketi içinde depolanan giriş gösterecektir ve veri stok içinde yönetim bilgisayar.

J`$B8(}IYX8%}]B`)3OL`CN

In-out salıncak: araba anti-patlayıcı film kartı okuma için büyük bir etkisi vardır o zaman sürücü penceresini açın ve kart okuyucu yaklaşık 2 metre mesafeden karta salıncak veya sürücü yavaş yavaş 5 m mesafeden ileriye taşımak ve aynı anda kart ulaşmak okuma için pencereden dışarı. Okuduktan sonra bariyer açılacaktır. Üzerinden geçtikten sonra bariyer otomatik olarak düşecek.Özellik:

1.60 derecesi kart okuma açı: yaygın olarak kullanılan farklı yerlerde hiçbir girişim kart okuma sorunu.

2. güçlü penetrasyon: Bu anti-patlama film 15 metre okuma, % 100 gerçekleşme % 100 erişilebilirlik için nüfuz.

3. yüksek kararlılık: kötü hava tarafından etkilenmez farklı ortamlara adapte olabilir.

4. kolay kurulum, yazılımlarının