Ana sayfa > Sergi > İçerik

Plaka tanıma sistemi akıllı park ömrünü açar

Nov 22, 2018

Plaka tanıma sistemi + WeChat ödeme

Araç plakası tanıma sistemi, araçların ve otomobillerin, araçların girişine geçici olarak girdiği ay, otomobiller ve otomobiller için aynı anda giriş ve çıkış işlemleri gerçekleştirebilen kamera ve dışa aktarım kamerasının girişinden oluşur. ve aracın arka plan koşullarında modele uygun olduğunu kontrol edin, uzun bir süre içinde ve dışında ay garanti veya araç koşulunu yerine getirin, fren makinesi otomatik olarak açık bırakma.

 

Geçici araç, aracın o anki çıkışında sürüşe geçtiğinde, sistem, araç markasını otomatik olarak tanımlayacak ve araç tipinin arka plandaki koşullarını, aylık veya uzun süreli araç giriş ve çıkış koşullarını, fren makinesini karşılayacak şekilde kontrol edecektir. otomatik olarak açılacak ve bırakılacak.

 

Aracın girişine geçici araç sürücülerinde, araç tanıma sistemi otomatik olarak araç numarasını tanır ve aracın arka planda karşıladığı araç durumunu kontrol eder, aylık sigortayı veya uzun süreli araç giriş ve çıkış koşullarını karşılamaz. Sistem otomatik olarak aracı geçici bir araç olarak listeler ve zamanlamayı başlatır.

 

Fatura için, kapı otomatik olarak serbest bırakılmakta; Geçici araç aracın çıkışına kadar sürüldüğünde, araç tanıma sistemi araç sınıfını otomatik olarak tanır ve aracın arka planda karşıladığı araç durumunu kontrol eder.

 

Plaka tanıma sistemi otomatik olarak park süresini hesaplar ve şarj standardına göre hesaplar. Otopark ücreti, güvenlik personelinin bilgisayarı ücretlendirmesinden sonra veya sahibi cep telefonu, şarjın yapıldığını doğrulamak için bilet kutusu ekranındaki QR kodunu taramak için kullanır ve kapı otomatik olarak serbest bırakılır.

 

Ayrılmadan önce tesis sahibi self servis ödeme makinesini kullanarak önceden ödeme yapabilir veya önceden ödeme yapmak için sahibinin APP adresini kullanabilir. Ücreti ödedikten sonra, ödeme için sıraya girmeden, uygun ve hızlı bir şekilde, belirtilen süre içinde serbestçe gidebilir.

WECHAT PAY