Ana sayfa > Sergi > İçerik

Nasıl bariyer kapı otopark yönetim sistemi seçmek için

Nov 27, 2018

Otopark bariyer kapı otopark yönetim sisteminin önemli bir parçasıdır. Otopark bariyer geçitlerini, Genel açık hava ve büyük trafik çok, performans gereksinimleri daha sıkıdır. Uzun vadeli iş verimliliği ve istikrar otopark kapılarının anahtarı olur. Öte yandan, Park gate park sistemi harici bir cihazdır ve park sistemi genel olarak dış görüntü üzerinde yeni gereksinimleri empoze.

 barrier 1

Güzel ve dayanıklı Park bariyer nasıl seçeceğiz?

Genel otopark yönetim sistemi aşağıdaki kurallara önem veriyor ne zamanSeçmeGates:

 

1. To kabuk sağlam ve dayanıklı, su geçirmez ve pas geçirmez değil.

2.ANTI smashing araba işlevi.

3.Eelektrik kesintileri, uygun el ile işlem gibi mergency durumlar

4.Bennternal tork yapı pas önleme

5.To kapı güzel ve kolay görmek için

 

Ancak, otopark gates ayrıntılarını göz önüne alındığında ise biz de park yerinde gates dikkate almanız gerekir.ÇünküPark yerinde yönetim sistemi kapı akıllı bir aygıtı ve uzun vadeli iş bazen arıza nedenleri. Mükemmel teknoloji ve düşünceli satış sonrası servisi ile bir iş seçimi de bir park yeri seçiminde büyük bir dikkate haline gelmiştir.

 barrier 2

 

Bariyer paylaşalımKOMA aşağıdaki süreci:


A. dış gövde 45 # ya da daha fazla soğuk haddelenmiş çelikten yapılır ve kalınlığı 2 MM. Su geçirmez ve pas geçirmez, dayanıklı, kararlı ve istikrarlı olması için otomotiv metal boya, boyama yapılır.

B. ANTI smashing araba işlevi

Toprak koruma duygusu: kapıları mishandled bile, Araba kapıları altında olduğunda kapılar ve kapılar arasında bağlantı duygusu, kapıları, kapıları; frenler kaçınarak düşmeyecek engelleri girildiğinde ribaund: gates tarafından frenler vurduğunuzda, frenler otomatik olarak, böylece frenler önlemek için rebound.

C. güç kesintisi sonra açmak, el ile geçit sallamak ve araç serbest bırakmak için belgili tanımlık anahtar kullanabilirsiniz.

Ö. Dahili tork uzun pas kolaydır. Paslanmaya kapısı hurdaya yakın olduğunda, Firmamız tork yüzeyinin 10 yıl içinde pas magnezyum kaplamalı alüminyum alaşım yapılır.

E. fren çubuk alt ve üst ışık yanıp sönen bir vardır. Bu gece ve görüş açısı iyi değil açıkça görünür olduğunu. Araba çarpışması azaltır. Fren bar yumuşak plastik yuvarlak kenar yapılır ve orta hatta araba ve fren kolu alüminyum alaşımından yapılmış. İlgili kişi, arabaya herhangi bir iz bırakmayacak. Fren çubuk hafif küçüktür hangi motor ömrünü uzatacaktır.

barrier 3