Ana sayfa > Sergi > İçerik

Ticari park çözümü

Dec 03, 2018

Yoğun nüfus ve nispeten büyük taşıt hareketliliği nedeniyle, ticari merkezler genellikle bölgesel trafik sıkışıklığına neden olmaktadır. Bu durum, sahibinin tüketici deneyimine ve kapsamlı mülk yönetimine çok fazla sıkıntı getirmiştir.

Ticari otoparkların çeşitli yönlerinin fonksiyonel gereksinimlerinin analizine dayanan Coma, yüksek teknolojiye dayalı ticari kompleksler için uygun bir dizi sistem çözümü önermiştir.

Talep analizi:

1. Park yeri bulmak zor, giriş ve çıkış sıkışık, tek ödeme yöntemi ve araç sahibini park yerinde bulmak zor.

2. Mülk yönetimindeki zorluklar, yüksek işgücü ve ekipman maliyetleri, işletme ve bakımda zorluk, büyük insan yapımı boşluklar ve düşük mülk imajı.

Yönetim soruları ile Coma uygun bir proje tasarımı yapar.

1. Kentsel indüksiyon sistemi

Kentsel kesişme noktalarında rehberlik ekranları ayarlanarak, araç sahiplerine park etme ve park gelirlerini artırma konusunda rehberlik etmek için park yeri değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görüntülenebilir.

2. plaka tanıma hızlı transit sistemi

1

Plaka tanıma sistemi ve kapı erişim sistemi ithalat ve ihracat.

Kartı almaya ve hızlı trafik elde etmek için durmanıza gerek yok, araç tıkanıklığı sorununu çözün.

3. Video park rehberlik sistemi

Rehberlik ve araba arama kombinasyonu, park yeri kullanımının gerçek zamanlı anlaşılması, sezgisel ve açık, zor park sahiplerinin problemini çözer.

car parking system

4. Ters arama sistemi

Geriye doğru araç arama sorgu makinesi anahtar konumuna yerleştirilir. Araç park pozisyonu sorgu makinesi veya cep telefonu APP aracılığıyla sorgulanabilir. Ardından, araç park yerinin optimize edilmiş rotasına göre kaldırılabilir; bu uygun ve hızlıdır.

Reverse seeking system

5. Otomatik ödeme sistemi:

Aracın sahibi, araç plakasına asansör numarasına monte edilen özerk ödeme terminalinden girer, aracın park ve şarj bilgilerini sistem tarafından görüntülenen aracın resmine göre onaylar, park ücretini nakit veya kartla öder tamamlandı. Bundan sonra, sistem belirli bir süre (15 dakika) ayırır. Ayrılmış süre boyunca, sürücünün araç kullanması ve ücreti ödemesi için tekrar park etmesine gerek kalmaması nedeniyle, park yerinden durmadan çıkabilmesi gerekir.

Automatic payment system


Bu sistem için özellik:

1. Plaka tanıma sistemi: Plaka otomatik olarak tanınır, park etmek gerekmez ve araç hızla geçer.

2. Gerçek zamanlı araç envanteri: Araçların otoparktaki kaydını kontrol edin, boş park alanını envanterleyin ve park yeri kullanım oranını iyileştirin.

3. Araç veri analizine göre gerçek zamanlı veri analizi, insan gücü ve ekipmanın girişini zamanında ayarlayın, park yeri devir hızını artırın.

4. Özerk ödeme sistemi: birden fazla ödeme sistemleri, rahat ve hızlı