Nakit Para Alıcısı ile Güneş Otomatik Park Metre Kiosk

COMA, otomatik otopark ve erişim kontrol ekipmanı üretmekte ve araç erişim kontrolü için çözüm sunmaktadır. Şirket, otopark ve araba erişim kontrolü sektöründe 20 yıldan fazla bir deneyime sahiptir. Donanım, yazılım ve donanım yazılımı mühendislerinden oluşan Ar-Ge ekibi ile COMA, sürekli değişen pazar taleplerini karşılamak için müşterilere esnek ürün özelleştirme hizmeti sunabilmektedir.

Ürün ayrıntıları

Nakit para makbuzu ile Güneş otomatik park metre kiosk


Parkmetre / ödeme noktası   otomatik olarak park hesaplama, toplama, değiştirme ve ekipmanın küçük bilet basma ücretini, iç mekana yerleştirilmiş 24 saatlik sürekli çalışmayı, yapılandırma kontrolünü, dahili telefon sistemini ve diğer güvenlik bileşenlerini otomatik olarak yönetmek için kullanılır.

 

ARABA PARK METRE
Yapılandırma Parametre
Endüstriyel kontrolör Sertifika: CE, ISO9001: 2000, davanın tasarımı bizim patentli üründür
22 "LCD Dokunmatik Ekran Giriş Koruması: IP65
IC Kart Okuyucu / Barkod Bilet Tarayıcı Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ - + 75 ℃, mükemmel derecede yüksek sıcaklık dayanımı ve düşük sıcaklık dayanımı
Sesli komut cihazı Güç: 110V-240V AC, 50Hz, 120W
Kağıt para giriş cihazı Haberleşme portu: RS232, RS485, CAN, TCP / IP
Kağıt para çıkış cihazı Kutu malzemesi: A3 çelik, en iyi ihtimalle kötü adamları tarafından kırılmasını önler.
Para giriş cihazı Vaka görünümü tedavisi: ithal boya pişirme, su geçirmez, toz geçirmez, pas geçirmez, nemli geçirmez, yıldırım geçirmez
Para çıktı cihazı Kasa kalınlığı: 2.5mm
Makbuz Yazıcısı cihazı Bir bilgisayar sistemi kullanan ana kontrol paneli, LCD ekran, doğrudan bir insan-makine diyalog sistemi
Banka / Kredi Kartı Okuyucu / Hızlı Geçiş Kasa Boyutu: L * W * H 800 * 680 * 1800MM
Üyelik / VIP / NFC / Yerel kart okuyucu Ağırlık: 150kg
Yerel Kart Aygıtı Satışı İletişim arayüzü: RS485, TCP / IP, 3G, Wifi, GSM / GPRS
Kamera izlemek Güç Kaynağı: Elektrik Gücü
Kızılötesi algılama alarmı Dil ingilizce
19 "Reklam görüntüleme Ekranı (2 adet) Özelleştirerek Tüm İşlevler İsteğe Bağlı
Kontrol Çantası

İşletim Yazılımı Müşteriler İçin Özelleştirildi

 

Avantajları:

Emniyet
Ana kapı, elektronik emniyet kilidi ve   kilitleme. Ve elektronik güvenlik kilidinin yönetici kartı tarafından açılması ve   şifreler.
Kasa kasaları ayrı kasa modülüne sahiptir. Kutunun kalınlığı 2-3 mm'dir ve   kasa kasaları kendi kapı kilitleriyle kilitlenir.

 

Nakit Fonksiyonu (tüm ülkelerin paralarını, faturalarını, banka / kredi kartlarını, Hızlı Geçiş'i kabul edebilir)
fatura   giriş   işlevi: 5 $, 10 $, 20 $, 50 $, 100 $
Fatura çıkış fonksiyonu: 1, 5, 20 $ gibi 3 çeşit faturada değişiklik yapın
Madeni para giriş işlevi: 3 çeşit jeton toplayın, sadece $ 1, $ 5, $ 10
Madeni para çıktı işlevi: 2 çeşit madeni para verir, sadece $ 0.5, $ 1

 

Arabanı Bulmak İçin "Beni Bul" Fonksiyonu
Bu fonksiyon, bir park videosu rehberlik sistemine sahip park alanları için özeldir.   ve bir plaka tanıma sistemi. Arabanızın plaka numarasını girin, 22 "HD   LCD Dokunmatik ekran, aracınızın park yerlerinde tam konumunu   elektronik bir harita ve ayrıca aracınızı almanın en iyi yolunu gösterin.
  
Hasar Alarmı
Makine monitör için kamera ve kızılötesi sensör var. Olanları kaydedebilir   kim işletiyor? Birisi onu kırdığında, hemen yüksek sesle keskin alarm çalacaktır,   ve yönetim merkezine bir alarm sinyali verecektir.

 

Konut topluluklarında, işletmelerde ve kurumlarda, otellerde, ticari binalarda, devlet kurumlarında, lojistik şirketlerinde, hastanelerde, köylerde, alışveriş pazarlarında vb. Otopark için uygundur .

meter14

COMA Electronics, Çin'deki nakit para alıcısı üreticileri ve tedarikçileri ile toptan satış hizmeti ve özel hizmet sunan sertifikalı bir solar ootmatik park metre kulübesidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: nakit para makbuzu ile güneş ootmatik park metre kiosk, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like