Yol kenarı güneş park metre yönetim sistemi

Guangzhou Coma Ltd., otopark uygulamalarına uyarlanmış güvenilir bir otomatik erişim kontrol sistemi yelpazesi sunmaktadır. Entegre çözümler arasında bilet sistemleri, kaydırmalı kartlar, Otomatik Plaka Tanıma (ANPR) veya uzun menzilli RFID etiket park yönetim sistemi bulunmaktadır. İyi tasarlanmış bir otopark sistemi, başarılı bir gelir getirici olabilir. İkisi bir arada ANPR sistemi, yerleşim alanı ve halka açık otopark için en iyi üründür.

Ürün ayrıntıları

COMA Yol Kenarı Güneş Enerjisi Parkmetre Yönetim Sistemi

Parkmetre

Parkmetre, bir aracı sınırlı bir süre için belirli bir yere park etme hakkı karşılığında para toplamak için kullanılan bir cihazdır. Parkmetreler belediyeler tarafından, genellikle trafik ve hareketlilik yönetimi politikalarıyla ilgili olan ve aynı zamanda gelir için de kullanılan entegre sokak park politikalarının uygulanmasında bir araç olarak kullanılabilir.

meter1

Sokakta park yerleri, trafiği engellemedikleri yerlerde sağlanmaktadır. Sınırlı alanların ve yüksek talebin olduğu yerlerde, uzun süreli park etmeyi engellemek için sokaktaki park yerleri ölçülür.

1. Parker araç plaka numarasını veya park yeri numarasını girerek. Kaç saat ödemeleri gerektiğini seçmek için.

2. Ödeme yöntemi hakkında isteğe bağlı olabilir:

a. Nakit (Para kağıdı / Paralar);

b. Kredi kartı / bankamatik kartı vb.

c. Yönetim merkezinde para yatırma kartı / VIP kart / Aylık kart çıkışı

d. E-ödeme.

3. Ödeme yapıldıktan sonra, parkmetre sürücü için bir makbuz yazdıracak, daha sonra devriyenin kontrol etmesi için ön cama yerleştirecektir.

Sokak ölçerin sadece bir kısmı üzerinde, farklı ülkeler için farklı kişiselleştirme hizmeti verebilecek. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen talebinizi gönderin.

 

CM2.jpg.jpg


Parkmetre konfigürasyonu :

1. endüstriyel kontrolör (1 adet)
2. LCD Ekran (1 adet)
3. ses istemi cihazı (1 adet)
4.Cin giriş cihazı (1 adet)
5. Makbuz baskı cihazı (1 parça)
6.Kontrol çantası (1 adet)
7. Güneş paneli (2 adet)
8. depolama bataryası (1 adet

 

1. kasanın yüzeyi plastik püskürtme işleme, su geçirmez ve pas geçirmez.

2.Bir bilgisayar sistemi, dokunmatik ekran, doğrudan bir insan-makine diyalog sistemi kullanarak ana kontrol paneli.

3. Bozuk para işlevi, Makbuz yazdırma işlevi.

4.Case Boyutu: kapak φ400mm, vücut L * W * H: 380 * 300 ** 1200mm, makine ayakları *200 * 400mm.

Koma park metre göster:

1

Self servis otopark ödeme makinası:

Otopark self-servis ödeme makinesi , ekipmanın park hesaplama, toplama, değişim ve küçük bilet basma ücretini, 24 saat kesintisiz çalışmayı, iç mekana yerleştirilmiş, konfigürasyon kontrolünü, dahili telefon sistemini ve diğer güvenlik bileşenlerini otomatik olarak yönetmek için kullanılır. Otopark yöneticisi sadece sistemin arka planında, yerleştirme öncesi parasında veya belirli sayıda madeni para ve kasadaki ücreti standart olarak belirledi, ekipman çalıştırabilir, TCP / IP ağ üzerinden veri ödeme makinesini sunucuya gerçek zamanlı olarak yükleyebilir ekipman girişi ve çıkışı için bilgisayar da belirleme için park etme erişimine izin vermek için ağa bağlanır, yönetici park yönetimi yazılımı, gerçek zamanlı şarj ve servis sağlayıcıları geri sorgulayabilir.

 

Konut topluluklarında, işletmelerde ve kurumlarda, otellerde, ticari binalarda, devlet kuruluşlarında, lojistik şirketlerinde, hastanelerde, köylerde, alışveriş pazarlarında vb. Otoparklar için uygundur .

Otopark kendi kendine ödeme process.jpgCOMA Electronics, Çin'deki sertifikalı bir yol kenarı güneş enerjili park metre yönetim sistemi üreticisi ve tedarikçisidir ve toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunmaktadır. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: yol kenarındaki güneş park metre yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like