Dijital otopark metre çözüm üreticileri

Dijital otopark sayaçları çözümü, belediyeler tarafından, genellikle trafik ve mobilite yönetimi politikalarıyla ilgili olan ve aynı zamanda gelir elde etmek için kullanılan, tümleşik park etme politikalarını uygulamada bir araç olarak kullanılabilir.

Ürün ayrıntıları

Dijital otopark metre çözüm üreticileri

Dijital otopark sayaçları çözümü, belediyeler tarafından, genellikle trafik ve mobilite yönetimi politikalarıyla ilgili olan ve aynı zamanda gelir elde etmek için kullanılan, tümleşik park etme politikalarını uygulamada bir araç olarak kullanılabilir.

Güneş-car-park metre için satış


Çözüm kenarı

* Kolay ve hızlı kurulum.

* Esas olarak güneş enerjisi ile sürün, makinenin tam olarak çalışmasını destekleyebilir,

* Süper kararlı, yıllarca birçok projede güvenilir olduğu kanıtlanmış, bakımı en aza indirgemiş

* Güçlü arka uç yönetim yazılımı, kontrol merkezinde tek elden park yönetimi.

* Güçlü teknik destek ekibi, bekleme 7 * 24.


Arka uç yazılımın önemli özelliği

1. Park tarife ayarı

Müdür farklı alan ve farklı zaman dilimi için farklı park tarifesi koyabilir.


2. Personel kaydı

Farklı personellere yönetici tarafından farklı yetkiler verilebilir.


3. Ön ödemeli kart yönetimi

Müşterilerin özel yönetim ihtiyaçlarına göre, ön ödemeli kart veren yerler belirlenebilir. Farklı kart türlerini, yönetim kartını, ücretli olmayan kartı ve şarj edilebilir park kartını seçebilirsiniz. Yönetici, kart bilgisini kontrol etmek için kart numarasını girebilir. Daha fazla IC kartı düzenlenebilir veya iptal edilebilir.


4. Veri sorgusu

Zaman, parkmetre kimliği, park görevlisi kimliği vb. Koşullarına bağlı olarak çeşitli koşullu sorgu işlevi sağlayın.


5. Gelir raporu oluşturuldu

Veri istatistiklerinin işlevini, yıllık bazda ücret analizi veya bağıl temelde ücret analizi gibi analizler ve farklı alanlardaki ücret tahsilatlarının karşılaştırılması ve analizi ile farklı raporların dışa aktarılmasıParkmetre Dağıtımı

1. Her 40 metrede bir parkmetre kullanılmasını öneriyoruz.

2. Örnek olarak 5000 mm (L) * 2500 mm (W) standart bir park yeri alalım. 40 metre boyunca, bu yaklaşık 8 (40/5) park yeri, yani her iki tarafta da 4 tane.

görüntü


Akıllı kartlı parkmetre çözümü

Akıllı (ön ödemeli) kartı olan sürücü için

Sürücü parklarından sonra en yakın parkmetreye girer, park yeri No girer, park saatlerini seçip park etme oranı otomatik olarak hesaplanır. Akıllı kartla ödeme yaptığınızda bir makbuz basılacaktır. Makbuzu devriye için ön cama yerleştirin.


görüntü


Parkmetre Çözümü

Akıllı kartı olmayan sürücü için

Akıllı kartı olmayan sürücüler için para ile ödeme yapabilir veya park görevlisinden yardım isteyebilir. Görevli en yakın parkmetreye yürür ve kartı makineye kaydırır. Sürücü park etmek istediğinde görevli park yeri numarasına girer. Sistem, katılımcının kimliğini, ödeme yapacak ve ne kadar ücretlendirileceğini kaydedecektir. Herhangi bir makbuz ve sahtekarlığın önüne geçmek için kayıtlar yönetim yazılımında sorgulanabilir, sürücünün park görevlisine nakit ödeme yapması gerekir.

görüntügörüntüOtopark Yönetimi

görüntügörüntü


* Her aracın park süresi boyunca devriye gezmek ve kontrol etmek için sokaktaki katılımcılar.

* Eğer araç fazla mesai yapıyorsa, görevli araç tekerleğini kilitleyebilir.Hot Tags: dijital otopark metre çözüm üreticileri, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like