COMA-Düz Kol Bariyer Kapısı

COMA-Düz kol bariyeri kapısı GİRİŞLİ BARİYER GATE GİRİŞİ Akıllı düz trafik bariyer kapısı fuction özelliği Karakteristik cömert, sakin ve sabit, hızlı, düşük gürültülü, hızlı ısı Akıllı düz reaffice bariyer kapısı kalınlaştırılmış çelik plakadan yapılmıştır. ...

Ürün ayrıntıları

COMA-Düz kol bariyer kapısı


DÜZELTME BARİYERİ KAPISI GİRİŞ

654385.jpg

Akıllı düz trafik bariyer kapısı fuction karakteristik

 1. Cömert, sakin ve istikrarlı, hızlı, düşük gürültülü, hızlı ısı

 2. Akıllı düz reaffice bariyer kapısı, kalınlaştırılmış çelik levhadan yapılmıştır. Yüzey, 13 teknolojik işlemle ele alınmaktadır. Sızma yapmaz, paslanmaz, paslanmaz. Kalıcı olarak yeni dayanabilir, dayanıklıdır.

 3. Ana ünite benimserse, hassasiyet sınırı direği yukarı ve aşağı kontrol etmeye geçer.

 4. Kontrol sistemi dijital çip teknolojisini benimser, antipound, toprak duyusu ve ic arayüzünün işlevi konusunda uzmanlaşmıştır. Sabit ve rahattır.

 5. Hareketi benimseyen en istikrarlı olmayan operasyon modu, iletim tipinin yükselmesi ve düşmesi, yavaş başlangıç, hızlı midsection ve yavaş uçun sabit çalışması, ürünün doğruluğunu ve kullanım ömrünü arttırması anlamına geliyor.

 6. Yükselme ve düşme süreci hızla başlama, durma ve yer algılama sinyallerine hızlı bir şekilde yanıt verebilir. Düz bomlu park bariyer kapısı, özellikle güvenlik önlemi, sıfırj hata özelliğine sahiptir. Gecikmeli koruma ve çift kontrol.

 7. Garaj yolu kontrollü giriş trafiği bariyer kapısı, firmanın mekanik alt çerçevesini monte eder.

 8. Temel tahsis: Alüminyum alaşım direk, çekme direk çatal, otomatik kontrol, manuel düğme ve diğer bazı bağlantı parçaları.

 9. Kızılötesi yayılma ile çarpışma önleme işlevi (isteğe bağlı)

 10. Ekstrüde ve dahili araç döngü dedektörünü destekleyin (isteğe bağlı)

 11. Soğuk ortama uygun, sıfır santigrat derece otomatik ısınma.Yol kapıları kurulum standardı

道闸 安装 标准 .jpg

Sensör bobini nasıl kurulur

24_ 副本 .jpg


Bariyer tesisinin sabit yönü

541.jpg


COMA Electronics, Çin'de toptan satış hizmeti ve özel hizmet sunan, sertifikalı koma düz kol bariyer kapısı üreticileri ve tedarikçileridir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: koma düz kol bariyer kapısı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like