Boom Barrier Gate reklam otopark uzaktan kumanda araba erişim

Yaygın olarak kullanılan kaliteli konut, ofis binaları, otel, alışveriş merkezi ve benzeri. Sabit süre dönüm kurulu reklam, teknoloji ve mevcut güzel reklam gücünü göster.

Ürün ayrıntıları

RDenetim araç erişim Park reklam boom bariyer kapı emote

ÜrünAçıklama
Bariyer kapı reklam kombinasyonu kullanmak pratik işlevi ve ticari vardır.
Yaygın olarak kullanılan kaliteli konut, ofis binaları, otel, alışveriş merkezi ve benzeri. Sabit süre dönüm kurulu reklam, teknoloji ve mevcut güzel reklam gücünü göster. Park bariyer hangi-ebilmek yeni moda medya reklam yüksek kar size sunar.

•lMachine çekirdek sıkıştırma yaylı etkili bahar kırma tarafından neden kazaları önler.
•Advertising kurulu kuvvetli rüzgar ile karşılaştığınız zaman bağımsız motor ve kontrol sistemi, uzaktan kumanda zarar görmemesi için reklam kurulu açabilirsiniz.
•Aralık birden çok koruma (rüzgar koruma, motor termal koruma, Anti-aşırı gerilim koruma, Anti-Yıldırımdan korunma, vb), böylece bariyer güvenlik ve güvenilirlik çalışması büyük ölçüde geliştirilmiş ölçer.
•Customize bum uzunlukları
•Kolay diğer sistemlerle entegre


Birden çok çalışan modu isteğe bağlı özel motor ana denetleyicisi ile bariyer kapı otopark istihbarat.
Gelişmiş anti aging sugeçirmez, dayanıklı, kullanımı yavaş yavaş değil. Sarı, kırmızı, gri-ebilmek var olmak isteğe bağlı. makul yapı tasarımı,
Yönetim lane için kullanılan, düz direğe bölmek, kutup, iki çit, üç çit kat.


Parametre

Madde

Uzaktan controladvertising bariyer kapı

Gerilim

AC 220V/110V±10%, 50 / 60HZ

Nominal Güç

120W

Bariyer kolu

1 ~ 6M

Reklam kurulu sayısı

bariyer kol uzunluğuna göre

Operasyon süresi

3s, 6s. Özelleştirilmiş

Çalışma sıcaklığı

-30℃ ~80℃

Uzaktan kumanda mesafe

Genellikle fazla 30 metre daha az engel ise, 50 metre veya daha fazla bile

Konut boyutu

450 X 360 X 1180 mm

500 mm X 331 X 1200 mm

Özelleştirilmiş


Kalite kontrol
1. Plastik kol alt yüklenir. Herhangi bir kaza olursa zarar düşürebilir. Otomatik aç işlevini (basınç sensörü): kol bariyer; kapanış sırasında herhangi bir engelleri karşılıyorsa Kol kaldırdı
2. bileşenleri, ithalatı ile sıcaklık kontrolü işlevini kullanın. Sıcaklık 0 ℃, her dakika donma önlemek için yaprakları tersine çevirmek için zaman ulaşır; soğutma fanı açmak için 50 derece sıcaklık ulaşır.
3. ın derleme bölümlerini kullanmak için yerli üreticilerin çoğu. 200W tek parça motor kullanıyoruz. Bobin motor saf bakır, olarak artışı dört yayları olan tıklama işlemi, istikrar ve güçlü.
4. bu nedenle, biz takviyeli kutubun 1,5 M bariyer kol ağır olduğu için uzun bir demir tarlasına, çift destek + emme fincan tasarım. Rüzgarlı havalarda, kol damla daha kararlı olduğundan emin olmak için.
5. reklam ışık kutusu ve bariyer patlama ile LED ışıklar, gece sürüş güzellik ve güvenliği artırın. Ve enerji tasarrufu için zaman aydınlatma zamanlama denetimi ayarlayabilirsiniz.
6. Rüzgar direnci tasarım
Bariyer özel Rürgar sensörünün rüzgarlı havalarda eklendi reklam, yönetim kurulu yaprakları otomatik olarak, zarar bariyer önlemek amacıyla açılır. Rüzgar-az 8 düzeyi kuvvet, reklam panosu değil çevrilir; Ne zaman rüzgar gücü 8 seviyesine ulaşmış, makine parçaları üç derece boşluğu Rüzgar tarafından varlık haline gelecek, ekipman hasar yok olacak

ProjemizKOMA Elektronik reklam boom bariyer kapı üreticileri ve tedarikçileri toptan ve özelleştirilmiş hizmetleri sunan Çin, otopark bir Sertifikalı uzaktan kumanda araç erişimine açık değildir. Ünlü markalardan biri, istikrarlı ve düşük fiyat ürünleri satış için bizim fabrikadan elde etmek hoş geldiniz.

Hot Tags: Uzaktan kumanda araba erişim Park reklam boom bariyer kapı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, Satılık
Sorgulama

You Might Also Like