Self Servis Otopark Ödeme İstasyonu Yönetim Sistemi

Self servis otopark ödeme istasyonu yönetim sistemi Self servis otopark ödeme istasyonu, insanların ödeme yapması uygun olan park yerine yerleşmek için kullanılır: asansör yakınındaki. Self servis ödeme istasyonu park yönetim sistemine bağlıdır. Şoför bankası ...

Ürün ayrıntıları

Self servis otopark ödeme istasyonu yönetim sistemi

Self servis otopark ödeme istasyonu, örneğin insanların ödeyebileceği park alanlarına yerleşmek için kullanılır: örneğin asansör. Self servis ödeme istasyonu park yönetim sistemine bağlıdır. Sürücü ödeme banknotuna banknot veya jeton ekler, ardından self servis ödeme istasyonu otomatik olarak çalışır ve bir ödeme makbuzu basılır.


Özellikleri:

1. Madeni para ve banknotların yerel çoklu hakimiyetini kabul edin ve egemenliğin alınması yazılımdan özelleştirilebilir.

2. Bilet taramak, geçici kartı kaydırmak ve ödeme yapmak için giriş plakasını kaydırın, giriş ve çıkış zamanını, park zamanını ve aramayı sorma desteği.

ANPR sistemi ile entegre 3. Hızlı makbuz baskı, ağ kablosu bağlantısı, uzun mesafe iletim, DestekSelf Servis Ödeme Talimatı

APM üzerinden ödeme yapın, giriş plakasını girin, bileti tarayın veya geçici kartı kaydırın, talimatlara göre ödeme yapın, ödeme işlemi cpmpleted, barkod biletini saklayın.


görüntü


1. Plaka no. (Bulanık aramayı destekleyin), eğer plaka ABCDEF ise, ABC, BCD veya

DEF, ilgili plaka no'yu gösterir, plaka no'unuzu seçin ve "onayla" yı tıklayın


APM22. Kısmi plaka no. Girişi yapıldığında, eğer plaka no. ilk sayfada bulunamıyor, aramak için "önceki sayfa" veya "sonraki sayfa" ya tıklayın. Plaka resminizi seçin, “onayla” ya tıklayın.

APM3


3. Otopark Ödeme bilgileri aşağıdaki gibi görünecektir:

Ödeme yapıldıktan sonra, APM değişiklik yapıp bir makbuz basacaktır. Sürücü park yerinde bırakmalı

izin verme süresi (Genellikle 15 dakika izin süresidir), eğer sürücü parti izin süresini uzatırsa, park yönetim sistemi yeniden park ücretini hesaplar.


APM4

Ödeme yapıldığında, sistem bekleme arayüzüne dönecek ve bir sonraki parkeri bekleyecektir. Ayrıca, manuel ödeme istasyonuna gidebilir, barkod biletini teslim edebilir ve park ücreti ödeyebilirsiniz.


产品 补充 Avantajı

补充 补充 işlem

car parking system supplier


Hot Tags: self servis park ödeme istasyonu yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like