Self Servis Park ödeme Kiosk nakit ve kredi kartı ödeme ayak istasyonu

Ödeme makinesi, otomatik veya otomatik ödeme istasyonu da çağrılabilir, ayak istasyonda ödeme veya ödeme ve makine görüntülemek, park yerinden çıkma ya da diğer uygun bir yere giderken ayarla.

Ürün ayrıntıları

Self Servis Park ödeme Kiosk nakit ve kredi kartı ödeme ayak istasyonu


Ödeme makinesi, otomatik veya otomatik ödeme istasyonu da çağrılabilir, ayak istasyonda ödeme veya ödeme ve makine görüntülemek, park yerinden çıkma ya da diğer uygun bir yere giderken ayarla.
•Sitenizin Self-servis ücreti toplama sürücüler için park yeri sunmaktadır.
•Sitenizin de otomatik, sağlar insanlaşmış ve iş güvenliği yönetimi otoparkına

Sürücüleri Park kartı çalmak veya barkod bilet ödeme istasyonu tarama hemen sonra ekranın istasyonunun Park bilgi ve otopark ücreti görüntüler. Sistem sürücüleri LED ekran ve ses iletileri ile etkileşimli olarak ödeme işleminin tamamlanmasını yol gösterecektir.


Teknik parametre


Boyut:

L * G * H 660 * 660 * 1800 MM

Büyük malzeme

A3 çelik, T - 2.5 MM

Servis talebi görünüm tedavi

İçe aktarılan boya pişirme

Ağırlık

130KG

Veri depolama kapasitesi

8G

Kart okuma mesafesi

5-10cm

İletişim arabirimi:

TCP/IP

IP

IP54

Gerilim

110V/220V AC 50HZ

Güç

120W

Çalışma sıcaklığı

-20℃- +60℃

Yazılım dili

İngilizceİşlem süreci


1. barkod bilet tarayın veya giriş makinede reçete Park kartı oku. ANPR araba park sistemi ise, sadece ödeme için senin plaka numarasını girin.

2. 22andquot; HD LCD değmek perde-ecek göstermek ne kadar ödemeniz gerekiyor

3. ödeme olarak makine ve #39; s ödeme yöntemleri. Otopark ücreti ödemek için çeşitli ödeme yöntemleri birleştirebilirsiniz.

4. sonra ödeme, bir receiptis basılmış. Park lotafter ödeme bırakarak için park sistemi allows5-15 dakika. Zaman kendi başına ayarlanması

5. barkod bilet veya kart theexit makine otopark okuma inceden inceye gözden geçirmek, sonra bariyer otomatik olarak açılır. Park sistemi ANPR ise, park yerinin dur olmadan bırakabilirsiniz.

Ürün ayrıntılarıKarakteristik


Uzaktan kumanda ile Internet
Park meteris Internet'le bağlı. Yönetici ofisinde makine kontrol edebilirsiniz. O ayarlayın veya bilgisayarında makinenin tüm parametrelerini değiştirmek ve makinenin tüm istatistiksel veri ve raporları her türlü onun yönetimi yazılımı edinin.Bakım
Her modül bağımsız, bir modül çalışamıyorsan, diğer modulesand #39; etkilemez çalışma. Yeni bir tane ve değiştirme ile sadece koymamız kolaydır.Zarar Alarm
Makine kızılötesi sensör bulunuyor. Birisi breaksit, o-ecek vermek alarm loudlyand hemen managementcenter için bir alarm sinyali.Arıza Alarm


Makine kendi kendini sınama / kendi kendine kontrol. Ne zaman bir modül çalışamam, ortalamak için bir tam arıza alarm gönderir ve Yönetici modülü çalışmam var biliyorsunuz.


Garanti
Fonksiyonel her modül 1 yıl garantidir.Mühendis Randamp için mükemmel takım; D ve satış sonrası servis, kim teknik destek sağlayabilir.KOMA elektronik ödeme kiosk nakit ve kredi kartı ödeme ayak istasyonu üreticileri ve toptan hizmet ve özelleştirilmiş hizmet sunan tedarikçiler Çin, Otopark sertifikalı bir self servis var. Ünlü markalardan biri, istikrarlı ve düşük fiyat ürünleri satış için bizim fabrikadan elde etmek hoş geldiniz.

Hot Tags: Self Servis Park ödeme kiosk nakit ve kredi kartı ödeme yürüyerek istasyonu, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, Satılık
Sorgulama

You Might Also Like