Rusya Otomatik Ödeme Otopark Yönetim Sistemi

Rusya otomatik ödeme park yönetim sistemi APS (Otomatik Ödeme İstasyonu) park yönetim sisteminin bir parçası olan isteğe bağlı bir otomatik ödeme terminalidir. Fatura, jeton, banka kartı (isteğe bağlı), T & G okuyucu (isteğe bağlı) ve yerel ulaşım kartını söyleyen çoklu ödeme yöntemini destekler ...

Ürün ayrıntıları

Rusya otomatik ödeme park yönetim sistemi

APS (Otomatik Ödeme İstasyonu) park yönetim sisteminin bir parçası olan isteğe bağlı bir otomatik ödeme terminalidir. Fatura, jeton, banka kartı (isteğe bağlı), T & G okuyucu (isteğe bağlı) ve yerel ulaşım kartı (isteğe bağlı) diyen çoklu ödeme yöntemini destekler, park barkod biletini veya yakınlık kartını okur ya da parkçılar bile dokunmatik ekrana plaka girebilirler. Parkçılar bu APS'den makbuz alabilir. APS, parkçılar için kullanıcı dostu ve kullanımı kolaydır, araç dolaşımını etkili bir şekilde destekleyebilir, insansız akıllı şarj elde edebilir, insan maliyetini azaltabilir ve mülk yönetimini iyileştirebilir. Özellikle büyük ölçekli otoparklar için uygundur.Özellikleri:

1. Katılımsız park yeri: parker ödeme yapabilir ve makbuzu kendi başlarına yazdırabilir.

2. çoklu ödeme yöntemi: destek fatura ve para, banka kartı okuyucu okuyucu (isteğe bağlı), t & g okuyucu (isteğe bağlı) ve yerel ulaşım kartı (isteğe bağlı)

3. Para Birimi Çeşitliliği: 120'den fazla ülke ve bölgedeki faturaları ve madeni paraları kabul edin.

4. Çoklu Şarj Modu: park kartını okumak için destek, barkod biletini taramak, giriş plaka numarası

5. Modül tasarımı: zarif ve zarif iç yapı, dahili telefonla birlikte gelir ve UPS güç kaynağı daha kolay olacaktır.

6. İnsancıllaştırılmış tasarım: Kasa neredeyse doluysa, kağıt veya değişiklik bittiğinde yönetim yazılımı bildirim alabilir.

7. Genişletilebilirlik: Sağladığımız C # SDK ile mevcut park sistemine entegre olabilir.


APM1


Hot Tags: rusya otomatik ödeme park yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like